Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Érdeklődés Felhasználóról

Szervuszok, érdeklődni szeretnék 2 felhasználóról, ki tud róluk valamit? - SZANII - BarbaraHorvath Mindkét eladónál többször rákattintottam az "ideveled"-re, BarbaraHorvath 1,5 hónapja azt írta, hogy feladja... azóta sem érkezett meg. Szanii még csak nem is reagál, pedig az oldalon fent vannak, látom mikor jelentkeztek be utoljára. Nálam akik idáig vásároltak, mindenkinek megadom a számomat, utalástól számítva 1-2 napon belül mindig postázom - nincs olyan, hogy nem jelentkezem. Kinek van velük tapasztalata? Köszönettel: Gabi
2015 03 20
Nem ismerjük őket... Tanulság: - Kérjed az Eladótól már az elején hogy postázás után küldje meg neked az ajánlott küldemény azonosító számát...ezzel bizonyítva hogy feladta a csomagot - Érdemes nézni a feladó értékeléseit is...Hogy hány embert vert már át... - Én mindig megadom az e-mail címemet és kérem a partnertől is az e-mail címét és telefonszámát is... Ha valaki ezt neked nem akarja megadni...akkor nem kell tőle vásárolni...
2015 03 20
Én BarbaraHorvath-tal cseréltem még valamikor nagyon régen. A felső épségben megérkezett időre, semmi gond nem volt, de mint mondtam ez már majdnem egy éve volt. A másik felhasználóról nem tudok semmit, esetleg ha a profiljukat belinkeled rá ismerhet valaki. :) Remélem megoldódik a gond. :/ :)
2015 03 20
Famako igazad van, azért írtam a fórumba mert mindkét Eladóval több mint 1 hónapja vettem fel a kapcsolatot és többször ráklikkeltem az "ideveled"-re és semmi válasz. Pont azért voltam türelmesebb mert nem mindenhol működik egyformán a wifi. Szanii és BarbaraHorvath is több mint 1 hónapos történet és az oldalon látom mikor jelentkeztek be utoljára és az sajnos nem 1 hónapja volt :-( [:duhos]
2015 03 20
Jah értem, így már tényleg más. :/
2015 03 20
Van akinek már 4h írtamm, csere ügyben, (nagyon sok embernek szoktam akinek nincs az adatlapján feltüntetve) és annyit nem képes visszaírni hogy bocs nem, ,pedig még elképzelhető lenne a csere is :( . Volt már olyan akinek 5ször írtam utána adtam egy semleges értékelst (nem rontja az arányát).
2015 03 25
Az hagyján, de amikor arra sem méltat, h az üzimre válaszoljon, amikor megvenni szeretnék valamit??? Neki az pénz, ha meg mégis kell neki a ruci, törölje. Nem mindegy, hogy Pistike, vagy Józsika veszi meg, ha úgyis eladja??
2015 03 27
Trusika igazad van, valóban vásárolni szerettem volna - de ez van, úgy látszik nem lényeg :-) Szűrő nincs, mindenki csak az eladó "jólneveltéségére" vagy korrektségére tud támaszkodni amikor meg szeretne vásárolni valamit :-( Szerencsére, mi korrektebbek többen vagyunk :-)))
2015 03 27
Nekem "BarbaraHorvath" és "Szanii" kivételével csak pozitív tapasztalatom van :-)
2015 03 27
üdv mindenkinek. sajnos a becsapottak táborába léptem [:szomoru] ha valki ezt a számlaszámot kapja meg,hogy:molnár istván erste bank 11600006-00000000-68638306 véletlenül se utaljon neki,4500 ft-om bánja [:szomoru]
2015 05 04