Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Vasarlas uzenet

Sziasztok! Vasarolni szeretnek Tobbszor is irtam mar 2 nap alatt az eladonak De semmi valasz Pedig lattam hogy fent volt Valaki nem tud elerhetoseget? SaraH11
2017 04 25
Nagyon Köszönöm Mindenképpen utánvéttel szeretnék vásárolni .
2017 04 25
Sziasztok! Segítenétek abban, hogy többször írtam levelet eladóknak, de arra se méltattak, hogy válaszoljanak. Miért vannak ezen az oldalon, ha nem akarja eladni vagy már eladta, akkor törölje azt amit feltett. Akikről szó van Atram09 és Krisztaaa Köszönöm, ha tudtok segíteni. Békásiné
2017 05 08
> Békásiné: > Sziasztok! > Segítenétek abban, hogy többször írtam levelet eladóknak, de arra se méltattak, hogy válaszoljanak. Miért vannak ezen az oldalon, > ha nem akarja eladni vagy már eladta, akkor törölje azt amit feltett. > Akikről szó van > Atram09 és > Krisztaaa > Köszönöm, ha tudtok segíteni. Békásiné Szia! sajnos a rendszer nem inaktiválja automatikusan az olyan eladók termékeit, akik nagyon rég óta nem léptek be a felületre, ezért nem nehéz belefutni olyan hirdetőkbe, akik jó eséllyel már nem fognak reagálni a levelekre. Mielőtt írsz egy eladónak érdemes megnézni az eladó profiljára (boltjába) lépve, hogy mikor lépett be utoljára. Általában aki 2 hétnél régebben nem lépett be ide, az nem is fog már válaszolni az üzenetekre sem. Így hirtelen Artram09-et megnézem, ő március óta nem is volt itt fent egyáltalán (így gondolom már nem szeretne a ruhái eladásával foglalkozni). Hogy ilyenkor miért nem törlik a termékeiket az eladók azt nem tudom, de egy jól működő eladós weboldalon ezzel nem is a felhasználóknak kellene foglalkozni..
2017 05 09
Egy aktív eladó általában 1-3 napon belül biztosan válaszol ( ha tud ). Ha ennél is többet kell várni valakire szerintem az már felejtős :(
2017 05 09
Cicóka nevű felhasználónak és másoknak is hiába írok, nem válaszolnak. Tud erre valaki válasz adni miért van ez így?
2017 05 24
> KacatCica: > Egy aktív eladó általában 1-3 napon belül biztosan válaszol ( ha tud ). Ha ennél is többet kell várni valakire szerintem az már felejtős :( Köszönöm a válaszodat, megint írtam, de úgy látom, hogy ezen az oldalon elég nehézkes a vásárlás, azért köszönöm.
2017 05 24