Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Horváth Gina csaló

Horváth Gina cime: 9700 Szombathely Rohonci út 42. 7/43. Legalábbis amikor engem át akart verni ide kerte volna a csere csomagot Horváthné Serbán Anikó névre.
2017 05 12
Horvath Gina = Nagy Regina Pócspetri rengeteg embert átvert feljelentésnél derült ki hogy kiről is van szó! Vigyázzatok vele!
2017 05 14
> vnikol92: > Horváth Gina cime: 9700 Szombathely Rohonci út 42. 7/43. > Legalábbis amikor engem át akart verni ide kerte volna a csere csomagot Horváthné Serbán Anikó névre. Pontosabban Nagy Regina Pócspetri Kossuth utca a fennti infód téves. Rendőrségi feljelentésnél bukott kihogy ki valójában ez a személy! Engem és többünket is átvert!
2017 05 14
> vnikol92: ugyanmár ne vezessük félre a népet! mindenki aki követi a feketelistát tudja kiről van szó. Nagy Regina a csaló kb. 10 különböző névvel. Nem tudom miért húzod itt a mézesmadzagot de semmi köze az általad említett személyhez. Feljelentője vagyok ügyiratszámot küldök szívesen bárkinek aki érdekelt az ügyben így összekapcsolódnak a feljelentések ha hivatkoztok erre a számra. vnikol92 : nem tudom mi ezzel a célod de a negatív visszajelzéseidez elnézve te is érdekes emberke lehetsz...
2017 05 14
Talán saját tapasztalatot leírhatom nem? És mi köze az ertekeseimhez? Nyilván van rendes profilom is.... HGinike felhasznalonevvel volt az eset! Szerintem ebből a Horváth Gina név könnyen osszerakhato. Plusz ő volt rucishop na meg vagy tucatnyi csalo felhasználó. A fenti név és cím HGinike névhez tartozott.
2017 05 14
Mist akkor tényleg az a pontos cím ???? Mert komolyan megkeresem !😊Full ideges vok hogy van pofája ennyi embert atvagni?
2017 05 15
A Horváthné Serbán Anikó név nekem is ismerősen cseng! Asszem meg is van vhol elmentve a számlaszáma. Csak h engem nem tudott lehúzni pénzről mert időközben kiderült róla h csaló,meg nézegettem a negatívjait is,aztán végül nem jött létre az üzlet,szerencsére.
2017 05 16