Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Hitegeto senki (Kamylla)

Vigyazzatok a Kamylla felhasznalo nevvel rendelkezo vasarlotol. Meg majusban akart tolem vasarolni egy Sugarbird ruhat,utanvettel,en voltam olyan rendes,hogy engedtem az arbol ,megelolegeztem neki a 2320.-os postakoltseget is,elkuldtem neki Tatabanyara es szart ra atvenni a csomagot. Ra 3 hetre en rairok,hogy akkor most mi van ,mert a csomagot en feladtam,papirral tudom bizonyitani is ,erre O,hogy semmifele ertesitest nem kapott a postatol,amikor nyomon lehet kovetni a csomagit a neten es 3* is ertesitettek,hogy csomagja erkezett. Mivel 3 hetig nem vette at igy vissza jott nagy nehezen a csomag,de,hogy at is tudjam venni plusz meg 1000,-ot is ra kellet fizetnem. Igy minusz 3320.- ba vagyok miatta. Rairok,hogy mit is kepzel magarol,erre meg neki allt feljebb,majd mondja,hogy tovabbra is kell neki a ruha adjam meg a bankszamla szamomat es utalja a penzt. Na hat azota sem utalt. Szoval errol ennyit. A felhasznalo neve Kamylla Teljes neve Komlosi Kamilla ,Tatabanya Vigyazzatok vele,behogy ugy jarjatok,mint en. Utalom az ilyen szanalmas,hitegeto senki embereket!
2017 06 14
Pont az ilyenek miatt nem megyek bele utánvétes vásárlásokba. Szerintem ezek után jobban jársz, ha te is elkerülöd. Volt már rá példa, hogy valaki azt írta nekem, hogyha nem úgy küldöm a csomagot nem is kell neki. Válaszom: Rendben, szia. (Persze nem így zajlott a beszélgetés, de érted). Annyi csalóról olvasni itt, hogy már lassan senkiben sem lehet megbízni. Soha ne küldj utánvéttel csomagot, csak ha biztos vagy benne, hogy megbízható az illető.
2017 06 14