Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

hahahahahahahahahah

Halihooo :) Miert nem ir nekem senki vissza legalabb annyit h bocs neked nem adom el a cuccom vagy barmi :D ? Mar ha 20 embernek nem irtam akk egynek sem :D
2017 06 14
Nézd meg, mikor lépett be utoljára. Ezt a profiljára kattintva látod a neve mellett, bal oldalon. Ha már régen nem lépett be, valószínűleg nem is fog. Azt tudom tanácsolni, hogy azoknak írj, akik folyamatosan látogatják az oldalt. A többi csak idő- és energiapazarlás. Tapasztalatból mondom. :)
2017 06 14
Igen, borzasztó bosszantó, hogy a rendszer nem inaktiválja az X időnél régebb óta be nem lépett tagokat :( :( Ez sajnos egy elég régóta fennálló probléma itt Gardróbon. Krisztina abszolút jól mondja, először érdemes mindig azt megnézni, hogy az eladó mikor lépett be utoljára. Aki 2-3 hétnél régebben attól nem sok jóra lehet számítani :( max 2-3 nap válaszadási csúszás szerintem még normális, hiszen nem mindenki tud napi szinten feljönni ide. Ha valakire ennél tovább is kell várni az általában felejtős. :(
2017 06 14
koszonom szepen mindenkinek :)
2017 06 16
Hali! Velem is van ilyen. Idén februárban néztem ki az oldalon 1 táskát, azóta semmi válasz
2017 06 28