Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Tétel törlése

Sziasztok, Magyarázza már el nekem valaki, hogy miért törlik már másodszor azt a bodym , ami létezik, én fotóztam be, csak saját kép volt, elég volt a leírás is, és a címke sem volt sok?????????????????????? Csak engem idegesít , hogy ok nélkül törlik?! Persze , ami messziről látszik, hogy full kamu az meg fent van..meg másoknak a katalógus képek...inkább ilyenekkel kellene szórakozni!
2017 06 22
Szia! A címkékhez olyan szavakat kell írni ami az adott termékre jellemző. Pl egy piros H&M sál lehet "piros" "sál" "elegáns" meg "h&M" de nem lehet "zara" "obag" meg "kifli" :D Ez simán lehet törlési ok. Tényleg nagyon fájó, hogy a rendszer automatikus üzenetet sem küld a törlés okáról ( legalább előre beprogramozott válaszokkal) :( Így nem okozna állandó félreértéseket
2017 06 22
Köszönöm a választ <3 igen ezt jogosnak is érezném , ha az itt feltöltött ruháknak nem lenne legalább a 80%-a tele márka címkékkel.. illetve nálam is a ruhák ilyen címkékkel vannak mégis csak az az egy lett törölve... Elég bosszantó! Igen, egy tájékoztatás a törlések okáról mindenképp ráférne az oldalra
2017 06 22
Nekem is töröltek 3 terméket is. Pedig a Bikininél nem is tudtam mit címnek írni csak hogy bikini. akkor most megsem a "márkás" szavakat nem szabad használni? mert érdekes nekem van fent kylie cuccok,..stb azokat meghagyta. csak amiket ujonnan töltöttem fel. hát felháborító
2017 06 26
Sziasztok! Hol lehet az Adminnak írni ? Nekem is folyton eltűnik a hirdetésem az elmúlt 2 napban ugyan azt a 2 ruhàt kellett vissza feltőltenem és nem tudok ràjönni ,mi lehet az oka ,hogy törli. Ez az oldal egyre rosszabb .....
2017 06 26
Kedves Admin, oldal üzemeltető vagy bárki aki foglalkozik a hírdetésekkel! Nem lehetséges megoldani, hogy mielőtt törlésre kerül egy feltöltött hírdetésem, (-amivel nem kevés időt szórakozok mire lefotozgatom, feltöltöm, méregetem, szöveget írok hozzá-) valahogy jelezve legyen felém??? Mert folyamatosan fogynak a feltöltögetett cuccaim és lövésem sincs melyik és miért? A saját dolgaimat hírdetem, valós cuccokat, nem rendelem őket és nem a netről szedem le a képeket. Az én hírdetéseim közül törölve lett minden ahol több ruha volt egy képen ( pedig ugyan olyan volt a ruha, csak más színben), holott másnál ugylátszik ez megengedett! Kapásból tudnék ilyeneket felsorolni, mert jónéhányat kedvenceknek jelöltem. Az én hirdetésem rögtön törölve lett, amikor a netröl szedtem le egy képet és hozzá tettem a 4 saját !!! képem mellé. Ezt tettem pusztán azzal a céllal, hogy jobban lehessen látni a színt, vagy méretet, egyátalán nem megtévesztés céllal.. .....és akkor ezek voltak azok, amiket észrevettem, kb 8-10 eltünt hírdetésröl fogalmam sincs miért lett törölve.Csak azt veszem észre, hogy folyamatosan csokkennek a feltöltött termékek. Kedves admin, ha jössz most a leírt szabályzattal amit be kell tartani, akkor azt nem fogadom el, hiszen egyértelmű, hogy ez nem vonatkozik mindenkire. Szoval ha már a törölgetés elkerülhetetlen, szeretném ha megelőzné valamilyen figyelmeztetés, mert ez így nem korrekt. Én azokkal a hirdetésekkel nem kevés időt foglakoztam, amik aztás egy kattintással törölve vannak. Ráadásul nem is tudom követni, hogy pontosan melyikek, ezért pótolni sem tudom őket. Gondolom választ sem fogok erre kapni, de remélem azért el lesz olvasva, a probléma pedig meg lesz oldva. Köszi, Cloe
2017 08 23
Rohadt bosszantó ami itt zajlik és minden csak nem korrekt!! Nekem törölve van szinte minden, ami nem fér bele a szigorúan betartandó szabályzatba, de ez nem vonatkozik mindenkire!!! PÉLDA: Törölve van a hirdetésem mert csomagban árultam 4 bikinit 3000 Ftért. Tisztában vagyok vele, hogy elvileg nem lehet több terméket egy hírdetésben, de akkor mégis hogy a fészkes fenébe tegyen fel a hírdetést???????? És mondom, a legbosszantóbb az, hogy ez nem vonatkozik mindenkire, van aki nyugodtan hírdethet több dolgot egy hirdetésben. Nem is kevés van ilyen. De legalább lennék valahogy tájékoztatva elötte!!!!!! Az ilyen hozzáállás az adminok részéről felületes és nem korrekt, egyes embereket hagynak barmit csinalni, masokkal meg kib...sznak. Jó lenne ha megszunne ez a kettős mérce, hogy a szabályzat néhány emberre vonatkozik, a többi meg csinál amit akar. Bocs a csúnya szavakert, de baromira idegesítő ai itt zajlik.
2017 08 23