Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

❣MPL csomagautomata❣

Figyelem lányok❣ Rendben hogy automata címet,nevet,tel.számot,email.címet megadjátok,de ha én személyesen behelyezhetem az automatába kártyával kifizetem a (490.-)költséget,neten a kapott kóddal feladhatom a csomagot akkor MIÉRT mennék és órákat sorban állva a postára vigyem a csomagot? POSTA MPL automata CÍMIRATKITÖLTŐ itt kérik a címzett címét is (nem én találtam ki)ez csak így működik. Remélem segítettem annak,aki bizonytalan a POSTA MPL csomagautomatából csomagautomatába használatban!(:
2017 06 23
Szerintem a foxposttal együtt ezek a legkényelmesebb megoldások. Nem kell 6000 órát a postán állni, várni. Címiratkitöltő és csomagvarázsló, az automatánál pedig csak 1-2 dolgot kell megadni és kész is a feladás. :") (És ha jól látom, Te is tapasztaltad már, hogy a nagyposta a vasútnál milyen jó várakozós hely, nem 10 perc alatt végez az ember lánya...) :D Egyébként, nálam is előfordult, hogy nem adtak meg saját címet, ilyen esetben a posta címét adtam meg, amihez a legközelebbi az automata. Ez is működött, igaz, csak egy alkalommal jártam így...
2017 06 24