Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Nem működik a feltöltés gomb? Bármilyen eszköz, bármilyen böngésző, működnie kell! Nézd meg hogyan:

Csajok! Megtaláltam a "nem lehet feltölteni a terméket "cimű probléma megoldását! Te is jártál úgy, hogy nem működött a "feltöltés" gomb? : ) 1-lépés: Tölts ki minden megfelelő rublikát! 2. lépés: Ellenőrizd, hogy a képet feltöltötte-e az oldal! (nincsenek rózsaszín csíkok a felületen) 3. lépés: Ellenőrizd, hogy az ár rublikába nem írtál, csak számot! 4.:FELTÖLTÉS!!! Nem működik? Frissítsd a képed: töröld le, és újra töltsd fel! Várd meg, míg eltűnnek a" mozgó rózsaszín csíkok"!Ezután ismét feltöltés! Eddig így mindenkinek sikerült, akinek előtte nem! Ha valami kérdésed van, írj bátran, segítek! Ha sikerült feltölteni, dobj rám kérlek egy jó visszajelzést, ha mégsem, írj, és megoldjuk! : )
2017 06 24
Szia! Mindez szép, csak hiába törlöm és újra töltöm a képeket, kb. 2 órája csak a rózsaszín csík megy, így persze az utolsó lépsnél nem engedi feltölteni. Meddig próbálja, vagy meddig várjam, míg eltűnik a csík?
2017 07 06
Sziasztok. (: Nekem se enged feltölteni, illetve ahogy nézem senkinek, mert legújabb termékeknél órák óta ugyanazok a hirdetések vannak. :/ Sajnos ez már nem az első alkalom.
2017 07 06
Bosszantó! Azt hittem találok egy jó oldalt, ami minden szempontból ok. Ki tudná ezt a hibát orvosolni? Főleg gyorsan?
2017 07 06
Jó kis oldal ez, én szeretem nagyon, persze vannak hibák . Általában pár óra alatt megcsinálják, legalábbis remélem (karbantartás vagy nem tudom mi lehet a probléma)
2017 07 06
Azóta valakinek màr sikerült feltölteni?
2017 07 06
Nem :(
2017 07 06
Pont 2 termék között fuccsolt be. Azt hittem a netemmel van a gond, de akkor megnyugodtam. ,:)
2017 07 06
Nekem privát üzenetbe nem enged képet csatolni :/
2017 07 06