Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Vásárolnék, de nem tudok?!

Eddig egy üzenetemre sem kaptam választ eladóktól, mit keresnek akkor itt? De a vásárlók sem jobbak, érdeklődik megvan-e még, személyes átvétel stb., az ember lánya kedvesen válaszol és aztán semmi válasz.. én is hasonlóképpen így érdeklődtem csak válaszra sem méltatott senki, pedig feljöttek az oldalra... értem én lehet, hogy sok az üzenet esetleg az illető nem ér rá, de 2-3 hét alatt sem tud válaszolni?! Lassan kegy lesz, ha bármit megtudok itt vásárolni..
2017 07 09
Szia! Nekem is gyakori az olyan "érdeklődő", aki ír, hogy "Hello RagDoll! Ide vele! Meg van még?" Szívem szerint azt mondanám, hogy nem, nincs, csak viccből van kint, hogy eladó :D :D :D Főként, hogy azonnal törlöm a terméket, ami elkelt! :'D Aztán azóta is válaszol, hogy mikor, hol tudná átvenni. Nálam az "Ide vele" azt szokta jelenteni, hogy mindent elolvastam róla, tudomásul vettem, kérem szépen. Van egy pár eladó is, érdeklődtem egy pár topánka iránt, hogy biztosan venném, vinném, hova tudok utalni? Nem volt kiírva semmi, hogy "foglalva", "eladva", üzenetekre semmi válasz, pedig többször is aktív volt! Majd egy év után, miután újra beléptem, már nem volt meg a cipő :DDD És sajnos még lesz ilyen jó sok, de legalább megtanultam értékelni azokat, akik válaszolni is képesek. :")
2017 07 09
Sziasztok! Ott a pont RagDoll utolsó mondatának második felénél. :) Velem is számtalanszor előfordult már, hogy vásárolni szerettem volna, de az illető nem volt hajlandó egyeztetni velem időpontot. Eleinte még csak-csak válaszolt, de aztán eltűnt, pedig a termék még mindig ott virít az oldalán. Üzleti érzékből 1-es.
2017 07 09
Èn is mindig megkèrdezem,hogy megvan-e mèg az adott termèl,mert már ezerszer jártam úgy,hogy eladta a hirdető,de nem törölte le...
2017 07 24
Sziasztok! Az utóbbi napokban sajnos egyre többször járok én is így. Írok az eladónak, kérdezek a termékről, de választ nem kapok. Persze hogy volt fent azóta. Nem értem miért nem lehet válaszolni :/
2017 08 21
Sziasztok! Pont ez a bajom nekem is, hogy írok, kérdezek, és semmi reagálás! Miért? Nem akarja eladni a terméket? Nem kell neki a pénz? Nem szoktam csak úgy hébe-hóba szórakozásból írni, elolvasom a termékleírást (ahova nem értem miért nem lehet a cm-es méreteket eleve odaírni, mert akkor már jó pár kérdést meg lehetne spórolni). Akkor írok ha tényleg érdekel a termék, de egyszerűen az eladók háromnegyede nem válaszol, én ezt komolyan nem értem! :O
2017 08 22
Na igen. Totál bosszantó, hogy nem tudják oda írni a belső talphosszt, vagy esetleg ruha méreteket pontosan. Oké, van fotó, de ránézésre sok ruha nem adja vissza az eredeti méretét. A cipő méret meg különösen a kislábúaknál volna fontos szerintem / tapasztalat /. Sajnos igen, bizonyára akkor még sem annyira akarnak eladni.
2017 08 22