Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Ez nem Vatera!

Sziasztok! Rengeteg üres " ide vele" üzenetet kapok, amikre ritkán reagálok "?", de van, hogy figyelmen kívül hagyom és ha netán el is kel az a termék, akkor a felhasználó felháborodik! A válasz mindig az szokott lenni, hogy leütötte a terméket! Valamint az is előfordul, hogy lájkolásnak gondolják az "ide vele" funkciót. Tehát nincs vételi szándék, szimplán csak tetszik a ruha! Csajok, ez nem Vatera, de nem is Facebook! Itt nem lehet leütni a terméket. Az "ide vele" egy kapcsolatfelvétel az eladóval, ezért illik bele valamit írni!
2017 07 13
Szia! Na hát igen. Nekem is írt egy lány, hogy egy ruhát, amire kiírtam, hogy "FOGLALVA", ő megvenné. Mondom bocsánat, de foglalás alatt áll, amint azt ki is írtam, de, ha a foglaló nem vinné, írni fogok. "De ő biztos volt benne, hogy már írt nekem, és be is jelölte, hogy kedveli"...honnan a manóból kellett volna tudnom, hogy, szeretné megvenni, ha nem írt üzenetet? :D A másik ez a sablon szöveg...múltkor is válaszoltam egy ilyenre, hogy "Sajnálom, ebből nem értem, hogy mit szeretnél, kérlek, írd meg Nekem, hogy milyen formában vennéd át (posta, személyesen Budapesten), fizetési mód, időpont egyeztetés stb. Válasz: "Holnap 2kor nyugati?"...És le van írva a bemutatkozásomba, hogy 16:30tól Köki, Boráros tér, Csepel :D Válaszoltam rá, hogy bocsi, de ez nem fog menni, 4ig dolgozom, na erre azóta sem jött válasz, gondolom, hogy nem is fog :D
2017 07 13
Pff, hát igen valóban jó lenne ha elolvasnák a kedves vásárlók a termék leírásokat és egy kicsit jobban odafigyelnének hogy miket kattintanak (mert ugye az "ide vele" funkció felajánlja azt is, hogy beleírhassanak.. egy Like-olásba miért kellene üzenetet írni?) Amúgy én úgy oldottam meg azt, hogy az üzenetek 80%-a szimpla időrabló (nem valós) vásárlói érdeklődés, hogy van egy szöveges (.txt) doksi az asztalomon kitéve, amibe belementettem az összes általános választ amiket adni szoktam, és amelyik éppen kell/passzol az aktuális eseményhez azt csak kimásolom beillesztem az üzenetbe és elküldöm (( így mindenki jól jár- a vásárló is hiszen kap választ és én is hiszen nem töltök vele 2 mp-nél többet - így ha esetleg kiderül hogy valójában nem is érdekli a termék, akkor sem vesztünk semmit). Az üres "ide velékre" így pont annyit szánok amennyit ők is szántak rá: 2 mp-et. Ebbe azt is bele lehet fogalmazni hogy "foglalni nem tudok, ha nem írsz vissza erre az üzire 1-2 napon belül azt úgy veszem nem érdekel a ruha" és nincs több probléma :) Nagyon hasznos dolog, próbáljátok ki ! ;)
2017 07 13
És amikor kiírod,hogy nem cserélsz,majd jön egy bunkó köszönés nélküli üzenet,hogy "csere?" Majd ha épp a sokadik ilyen van elpattan az agyam,de akkornis kulturált kereteken belül,csak kicsit erősebb hangnemben írom le,hogy azért van a leíras,hogy elolvassuk...felháborodik,hogy én mit képzelek.😡😭
2017 08 05
> mrtna23: > És amikor kiírod,hogy nem cserélsz,majd jön egy bunkó köszönés nélküli üzenet,hogy "csere?" Majd ha épp a sokadik ilyen van elpattan az agyam,de akkornis kulturált kereteken belül,csak kicsit erősebb hangnemben írom le,hogy azért van a leíras,hogy elolvassuk...felháborodik,hogy én mit képzelek.😡😭 Sem a címet, sem a leírást, sem a bemutatkozást nem tudják elolvasni. ,:) ,:(
2017 08 06
Na csajok nalam ugy megy hogy aki nem ir vissza annak ellenere hogy keresem es nincs fent akkor megy a negativ. Persze 1-2het elteltevel. Ez kint is van az oldalamon. De persze senki nem olvasta el.. Es leirom negativ velemenybe hogy komolytalan erdeklodo bar ezt azoknal szoktam akik mereteket es tovabbi kepeket kernek vagy az utalast varom szoval tenyleg mar erdeklodtek es belementunk a vasarlasba. En nyaralas kozben is 1-2x feljovok es megnezem ki ir es iskola mellett is ugyhogy aki fent van es nem ir nem lehet kifogasa..
2017 08 17