Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

MPL CSOMAGAUTOMATA HIBA

Segítsetek! Vettem egy ruhát.A hölgy MPL csomagautomatából adta fel nekem,csomagautomatába.Feladta csütörtök du.és péntek de.küldte a Posta a nyitókódot sms-ben,e-mailben,ami már furcsa volt,hiszen általában 2 nap szokott lenni.Ám amikor a férjem beütötte a kódot az automatába,kiírta,hogy "Sajnos az ön csomagja nem érhető el!".A nyomkövetés alapján a csomag péntek hajnal óta "Továbbításra vár az Országos Logisztikai Központból!".A Posta természetesen nem reagál megkeresésemre,s 3 telefonszámon sem elérhetőek ilyenkor,hétvégén. Valaki járt már így?Miért van ez?Mi történhetett?Hol van a csomagom?Elő fog kerülni vajon? :-(
2017 07 23
Szia! Párszor már volt gondom az Mpl automatás csomagokkal, de mindig meglett végül! 😊 Elsősorban szerintem nyugodj meg, még gyakorlatilag csak 1 munkanap telt el a csomag feladása óta! Javaslom, hogy hívd fel a Logisztikai központot, ők tudnak segíteni. Általában idővel a letéti postára szokott kerülni a csomag, és ott átvehető. Viszont annyi nap még nem telt el! A hétvégén a Posta érthető módon nem elérhető, hiszen munkaszüneti nap van! Próbáld hétfőn! 😊 Illetve próbáld meg megint átvenni az automatából, hátha! 😊 Szép hétvégét! Szandi
2017 07 23
Szia! Rendben!Nagyon szépen köszönöm! :-) Bár a férjem 2x megpróbálta,sikertelenül,holnap újrapróbálkozunk.Aztán megyünk a legközelebbi postára.Én pedig hívom a központot. Szép hétvégét! Barbi :")
2017 07 23
Kedves Barbi! Itt van az OLK telefonszáma; 0623887000 0623887322 Ezen érdeklődj közveten. Remélem megoldódik mihamarabb. 🍀👍 Üdvözlettel, Merci > burmin17: > Segítsetek! > Vettem egy ruhát.A hölgy MPL csomagautomatából adta fel nekem,csomagautomatába.Feladta csütörtök du.és péntek de.küldte a Posta a nyitókódot sms-ben,e-mailben,ami már furcsa volt,hiszen általában 2 nap szokott lenni.Ám amikor a férjem beütötte a kódot az automatába,kiírta,hogy "Sajnos az ön csomagja nem érhető el!".A nyomkövetés alapján a csomag péntek hajnal óta "Továbbításra vár az Országos Logisztikai Központból!".A Posta természetesen nem reagál megkeresésemre,s 3 telefonszámon sem elérhetőek ilyenkor,hétvégén. > Valaki járt már így?Miért van ez?Mi történhetett?Hol van a csomagom?Elő fog kerülni vajon? :-(
2017 07 24
Sziasztok! Valami gond lehet az MPL automatákkal, mert amit kedden feladtam, még nem érkezett meg a lánynak. Ma hívta őt a posta, hogy valami okból kifolyólag nem tudják az automatába kiszállítani a csomagot, hanem a legközelebbi postára küldik és oda kell mennie érte. Már én is kezdtem aggódni, mert a csomagkövetésnél csütörtök óta nem volt "csomagmozgás" és péntekre már ott kellett volna lennie a tapasztalataim szerint. Burmin17: Biztos vagyok benne, hogy a rendszerrel volt valami és véletlen küldhették a nyitókódot, hiszen ha csütörtök du. adták fel a csomagod, akkor az kizárt, hogy péntek délelőttre ott legyen.
2017 07 24
Én múlt héten kaptam csomagot automatába, reggel hívott a postás, hogy technikai hiba miatt nem tudta berakni az automatába, lerakta az ottani postán. (Egyébként általában MPL automatába kérek mindent, de erről értesítést sem kaptam addig, pedig már a feladásról is szoktam kapni a csomagszámmal együtt). Elmentem a postára, meg is lett a csomag, átvettem, minden rendben volt. Aztán másnap megkaptam a már átvett csomaghoz a nyitókódot sms-ben :D Szóval szerintem ne aggódj, nézd meg a legközelebbi postán, hátha ott adták le :)
2017 07 26