Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

VIP SZOLGÁLTATÁST NE VEGYETEK MOST!

Sziasztok! A napokban próbáltam vásárolni, de nem működik a VIP szolgáltatás, ezt jeleztem is az Adminnak, akitől gyorsan meg is kaptam a választ, miszerint a technikusaik már javítják ezt. Addig viszont szerintem senki ne töltse fel az egyenlegét
2017 08 08
Én is így jártam, tegnap este töltöttem fel az egyenlegem, megvettem a VIP szolgáltatást és le is vette a pénzt, de nem kaptam meg a funkciót. Nekem is visszaírt az admin, hogy dolgoznak rajta, reméljük megoldódik.
2017 08 08
Sziasztok! Pár napja én is vettem kiemelt hirdetést, de elveszett az éterben, amit jeleztem az Admin felé. Majd 2 napja ismét vettem egyet, hátha. De az is elveszett, amit szintén jeleztem az Adminnak. Én is azt a választ kaptam, hogy az IT csapat dolgozik a problémán. Reméljük mihamarabb megoldódik! 👆🏻
2017 08 09
Akkor nem csak én jártam így 😯😯😯
2017 08 09
sziasztok, arról érdeklődnék hogy megcsinálták e már ? vagy még mindig nem működik rendesen? vennék, de ha nem jó akkor inkább várok míg megjavul :D
2017 08 09
Nekem még mindig nem jelent meg, pedig már kifizettem két napja, szóval még mindig nem működik :/
2017 08 09
Még mindig nem működik nálam se.
2017 08 10
Én is belefutottam kétszer. De amit már kifizettünk az nem vész el ugye?
2017 08 10
Szintén zenész....
2017 08 10
Ebbe most én is belenyúltam...
2017 08 11
Ma már 3-at vettem és semmi :(
2017 08 11
Vissza adjak a penzt az egyenlegre? Vagy amit kifizettunk,be fogjak majd rakni?
2017 08 11
Erre sajnos csak az Admin tudja a választ! Reméljük mindenki visszakapja vagy hirdetés formájában, vagy az egyeleghez visszatöltve az "elbukott" összeget.
2017 08 11
> szandi04: > Erre sajnos csak az Admin tudja a választ! > Reméljük mindenki visszakapja vagy hirdetés formájában, vagy az egyeleghez visszatöltve az "elbukott" összeget. En egyszer telorol feltoltottem penzt,levette a kartyamrol de nem adta hozza,hiaba irtam emailt,elkertek minden adatot a telefonomrol is,tobbet nem irtak vissza,a penzt se kaptam vissza es azota a sajat telefonomrol nem tudok penzt feltolteni....(masik telefonrol toltottem fel akkor az osszeget)
2017 08 11
Sajnos csak most olvastam a bejegyzést... Még mindig nem működik, az összeget természetesen levonták, de válaszra sajnos nem méltattak :( Nem kapkodják el..
2017 08 14
1 2 3 Következő