Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Ha nem veszik át a ruhát

Előfordult már veletek, hogy személyes találkozón a vevő nem vette át a ruhát? Én most először jártam így, hogy közölte a vevő, miután megnézte, hogy másra számított és mégse kéri. (Semmi hibája nem volt a ruhának, csak kép alapján máshogy képzelte el.) Nagyon bosszantó, hogy feleslegesen utaztam egy órát, ráadásul több érdeklődőnek is azt mondtam, hogy foglalva van, most pedig már nem kérik. Ilyenkor mit lehet tenni? Nem kötelezhetek senkit, hogy márpedig fizesse ki akkor is, ha nem tetszik neki... Hozzáteszem, velem is jó párszor előfordult már, hogy nem teljesen úgy képzeltem el az adott ruhadarabot, amilyen valójában volt, de leégett volna a bőr a pofámról, ha azt mondom az eladónak, hogy bocs, de vidd haza, mégse kell... Átvettem minden esetben, mert nem az eladó hibája, ha én nem kértem további képet / pontos méretet / anyagösszetételt. Az más kérdés, hogy volt, hogy otthon vettem észre, hogy hibás, vagy éppen az S-esnek meghirdetett ruhadarab a valóságban XL-es, ilyenkor én is reklamáltam, de azért mindennek van határa, nem webshopot üzemeltetünk...
2017 08 10
Nekem az a véleményem,hogy a személyes találkozó azért jó, mert mint vevő megbírod nézegetni,fogdosni azt a ruhadarabot. Sajnos a képek nem mindig adják vissza. Hiába olvasom el az anyagösszetételt az alapján én például nem bírom eldönteni hogy az vajon gyűrődős e vagy nagyon nyúlásra hajlamos stb stb... Nem kötelező megvásárolnia csak azért mert te elvitted neki. Sajnos ezt bele kell kalkulálnod, ha belemész a személyes találkozóba. Szerintem nem jogos azért valakire haragudni mert nem veszi meg ha nem tetszik neki.
2017 08 17