Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Foxpost árváltozás

Sziasztok! Most fogok feladni majd egy csomagot, és szokás szerint - ahogy az utóbbi időben - most is 450 ft-ot kértem a pk-ért... erre ma nézem, és 579-et ír az XS-S csomagra... legutóbb az M-es méret is 450 ft-ba került... most valószínűleg az 679 ft lesz. Komolyan mondom, ez már hihetetlen... minden nap nézni kell, mennyi a pontos összeg? :/
22 napja, 17:22
Tegnap néztem pont, hogy van-e még ez a 450ft-os akció, de sehol nem találtam, így gondolom a héten megszüntették csak tájékoztatást nem adtak róla. Én amúgy mindig meggyőződöm, hogy a csomagfeladás ára nem-e változott, mivel a leggyakrabban az MPL-t használom, így mielőtt írnám a díját rendre megnézem a kalkulátornál h 490-et hoz-e még ki, biztos ami tuti (: Szóval ha minden nap nem is, de amikor írnád a feladás díját, előtte mindenképp le kell csekkolni az árat.
22 napja, 19:08
Sziasztok! Nem tudom ezeket a szupi árakat hol láttátok (vaterásak?), de a Foxpost csomagvarázslót ( www.csomagvarazslo.hu ) én most gyorsan megnéztem, és ott szerencsére az árak nem változtak, és nem is látok erre vonatkozó figyelmeztetést. :") Kimentettem nektek az aktuális állást: ![](http://hu.img.kominoi.net/hu/images/message/ebecee8c0f43618243dfabca74f6d1fc.jpg) Én már nagyon rég óta ezen az áron küldök csomagot(legalább február óta szerintem, amikor utoljára a vaterafutáros akció volt). Remélem ezen az áron növelni már nem fognak, mert az tényleg nagyon rossz lenne :(
22 napja, 19:43
Igen,megváltozott nincs már a 450ft-os költség Xs-S:579ft M:679ft Szerintem is fontos mindíg válasz előtt megnézni a díjszabást!MPL-nél is úgy hallottam hamarosan emelkedni fog a 490ft-os költség.Sajnos:(
22 napja, 00:49
Nem is azon a 200-250 forinton van a hangsúly, hanem hogy tényleg semmi értesítés vagy jelzés, hogy drágult. És nekem pl nem esik útba a foxpost automata, tehát oda gyalog elmenni vagy elbuszozni idő-pénz pluszban... De legközelebb okosabb leszek és megnézem mielőtt valaki ezt kérné. Amúgy én a vaterafutar.hu oldalon szoktam a foxpostot intézni. Az MPL-t meg a postán. De előbbinél egyszer rendeltem már DPD futárt is házhoz, meg a webox is olcsóbb szerintem itt.
22 napja, 12:18
Na hát nem tudom hogyan működik a rendszerük, de 450 forintot fizettem az automatánál - M-es csomagra is! :D Most már tényleg belezavarodtam...
21 napja, 23:30
Igen,ma megint 450ft-os hát ez hihetetlen és akkor most mennyit írjunk a vásárlónak?Párszáz forint miatt sem szeretnék kellemetlen helyzetbe kerülni,Remélem marad is az összeg(:
20 napja, 17:25