Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Más /

Közlemények/Reklámok /

Életkorhoz illő öltözködés

Tegnap anyukám azt mondta, hogy nem öltözködök néha a koromnak megfelelően. Nála bontottam ki a csomagjaimat, és látott egy crop topot...Szerinte ez már 29 évesen nem menő :,'( Általában nem érdekelnek az ilyen vélemények, de ti mit gondoltok? Van valami, ami már nem viselhető 29 évesen?
2017 09 10
Ugyanez nálam is, anyukám azt mondta 23 évesen már hosszabb szoknyákat kellene felvennem...általában skatereket hordok, de ezek a szoknyák/ruhák mind combközépig érnek kb. (160cm vagyok) Elszoktam hesegetni de szörnyen idegesítő..:D
2017 09 11
Köszi a válaszokat lányok, igen maradok annál, amit szeretek, és le a megfeleléssel:D Persze ésszerű keretek között, más a 29 és már a 40 x-)
2017 09 12
Az egész napodat beárnyékolja, ha nem olyan ruhát veszel fel, amiben jól érzed magad. 2 évvel vagyok Nálad fiatalabb, de én is szívesen veszek fel crop-okat, ha úgy hozza kedvem. Az anyukák sokszor ilyenek, de lényegében jó hogy így 'óvnak' bennünket, mert egyesek tényleg 'túlzásba' viszik az öltözködést... :D A másik: hogy ha jól áll, akkor miért ne vegyük fel? :") @Rozsa19, cuki az anyukád, de 23 évesen még miniben és forrónaciban is szaladgálhatsz egész nap, mert inkább most, mint 40-50 évesen, amikor már enyhén szólva ciki... :)
2017 09 14
Legalább ti megértetek, azt hittem csak nálunk probléma ez..:'D
2017 09 14
A magassarkú nálam is mindig örök kérdés és hallgatás, mert van vagy 7 páram, de egyiket sem hordom, mert sem vezetni, sem hangosan kopogni az irodában nem jó benne. :D Így nekem is mindig marad a lapos. Ahhoz meg annyira nem megy a szoknya, így én is sokszor hallgatom... :D :D
2017 09 17