Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Nem ír vissza ?!

Sziasztok! : D Egyszeruen nem tudom felfogni, hogy irok valakinek egy termekkel kapcsolatban, megkerem merje le itt ott. Nincs valasz... irok meg 1x, semmi. Harmadjara meg mar nem birtam a pofatlansagot es szepen normalis hangnembe megirtam, hogy nem idohuzaskepp irok, hanem megvennem ha jo ram. Folyamat fent van es nem ir..:/ az ilyen miert hirdet?
2017 09 14
Én is jártam így, sőt, már hetek óta vártam hogy feljöjjön, amikor már lemondtam róla, láttam hogy 1 napja volt fent, és nem válaszolt :( most várhatok megint, nem adom fel!😅
2017 09 14
Csak bosszanto nagyon...😃 Hisz az ember ha mar valamit esetleg nem talal a boltba, vagy akkor nem vette meg es itt pedig fent van tok jo es a tobbi, aztan nesze semmi
2017 09 14
Sziasztok! En is sokszor jarok igy. Ez szamomra szimplan bunkosag....
2017 09 14
> Szabrina666: > Sziasztok! > En is sokszor jarok igy. > Ez szamomra szimplan bunkosag.... Biztos nem kell nekik a penz..:D
2017 09 14
Na igen, ez pedig a masik veglet.:/
2017 09 15
Igen sajna ilyenbe is rengetegszer belefutottam....
2017 09 15
Bevallom, én már kezdem elveszíteni a hitem. Az oldal fenntartói találjanak ki valamit erre a problémára. Mai világban mindenki folyton a telefonján lóg, nem hiszem el, hogy a rohadt üzenteit nem nézi meg.
2017 09 15
Én a vevőkkel járok így. Írja, hogy kell tutira aztán vissza se ír napokig pedig többször is be volt jelentkezve aztán, ha negatív értékelést kap én is kapok egyet bosszúból. :D Ezért nem írok már ezért negatívat mert még én vagyok a szemét amikor lemérem neki és extra képet is csinálok a termékről... logikus. :D
2017 09 15
De miert tesznek fel valamit ha utana feljonnek es nem valaszolnak? De ezekszerint nem csak en nem ertem:D
2017 09 15
Jajj lányok ez gáz..🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
2017 09 16
Én hónapok óta folyamatosan érdeklődöm egy felső iránt. Az eladó rendszeresen bejelentkezik, de soha nem válaszol, pedig megvenném... De a másik oldal számomra sokkal bosszantóbb. Leméretik a ruhát, felvéve kérnek képet, postaköltséget számoltatnak, és miután mindenre készségesen válaszoltam, eltűnnek. 90%-ban meg sem köszöni senki. És igen, sokszor számlaszámot is kérnek, aztán hiába várok az utalásra.
2017 09 17
És vajon azokkal mit tudunk csinálni akitől megvennénk valamit de sajnos mondjuk egy pár napja nem lépett be?🤔
2017 09 17
Mindig lesznek olyan felhasználók, akik érdeklődnek, majd eltűnnek. Nekem bevált "taktikám", hogy ha utalási adatokat kérnek, akkor én csak abba az esetben adom meg, hogy ha előre elküldi a postázási adatait (a választott postázási módhoz szükséges, ha kell E - mail, telefonszám is) Ilyenkor ha eltűnik, ergo nem írja meg, akkor tudom, hogy komolytalan volt és megkönnyebbülök, hogy nem írtam le feleslegesen az utalási adataimat! Ha egy felhasználó többször is méretett már, és többször is eltűnt, annak 2-3 ilyen alkalom után már nem írok vissza! Így próbálom kiszűrni őket! Nem érdemes időt és energiát pazarolni az ilyen felhasználókra! Úgy gondolom, hogy ha valakinek komoly vásárlási szándékai vannak, akkor szeretné minél hamarabb az adott terméket és megpróbál belátható időn belül üzenetet küldeni! És igazad van rtblck, tényleg előfordulhat az is, hogy bármilyen okból kifolyólag nem tud az ember pár napig fellépni az oldalra, emberek vagyunk, dolgozunk, családunk van és ezt is elfogadom, de amikor belép akkor jelezze, hogy közbejött pár dolog. Ez így korrekt! Ne töröld magad, hiszen vannak még nagyon aranyos, megbízható vásárlók is az oldalon, és biztos vagyok benne, hogy hamarosan új gazdára lelnek a feltöltött termékeid! : )
2017 09 17
> ManuellaTalaber: > Sziasztok! : D > Egyszeruen nem tudom felfogni, hogy irok valakinek egy termekkel kapcsolatban, megkerem merje le itt ott. Nincs valasz... irok meg 1x, semmi. Harmadjara meg mar nem birtam a pofatlansagot es szepen normalis hangnembe megirtam, hogy nem idohuzaskepp irok, hanem megvennem ha jo ram. Folyamat fent van es nem ir..:/ az ilyen miert hirdet? Szia. Remélem tőlem megkaptad a választ és nem a gardrób vicceskedik. :).
2017 09 18
1 2