Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

MPL automata árváltozás!

Sziasztok csajok! Megdöbbenve olvasom, hogy tegnap óta 490 helyett 889ft az automatás feladás! :| Gondoltam kiírom nehogy valakit meglepetés érjen. Szerintem elég durva, nálunk nincs a közelben foxpost így nekem ez volt a legolcsóbb postázási mód... Így még az is több száz forinttal olcsóbbra jönne ki ha bebuszoznék a legközelebbi foxposthoz, de arra meg kinek van ideje? :/
2017 10 02
Szia! Engem épp most ért a meglepetés! Reggel a címiratkitöltőn 490 ft- ot hozott, a postán 889 ft- ot kellett fizetnem! Elvileg a 490 ft- os ár akció volt, így egy ideje már várható volt az emelés sajnos! 😕 Egy jó alternatíva a Foxpost házhoz, ami 890 ft és mindenhova szállít, független attól, hogy van - e az adott városban automata. A feladás viszont csak automatába lehetséges!
2017 10 02
Akkor mindhárom csomagméretre (S, M, L) már 890-et fizetünk? Vagy esetleg a különböző csomagméretek más áron mennek már (mint pl. a foxpostnál)? Csak mert arról nem találtam információt a neten.
2017 10 03
Vaterafutár MPL van a szevényre írva, ha jól látom! Gondolom ez valami csomagvarázslós dolog. A sima MPL- es szelvényen ez nem szerepel!
2017 10 03
Az ,nem tudom most ilyenkor mit irjak ? Mennyi lenne mpl -lel 😯 mert sok mindenkinek az lenne jó . Ha meg azt irom 890 akkor azt hiszik kereskedni akarok a pk-n .....😊😊😊
2017 10 03
Most töltöttem egy Mpl Címiratkitöltőt és nálam is a 889ft-ot adta ki,ami eddíg 490ft volt :(
2017 10 03
Tegnap a foxposttal,a költség 450ft volt nálam az M-es csomag(:
2017 10 04
450 ma is 😊😊😊
2017 10 06
Csajok, lenne egy kérdésem: Az ország bármelyik postáján adhatok fel úgy a csomagot, hogy MPL automatába kéri a címzett? (899 Ft-os áron) Tudtommal a postai dolgozók maguktól nem ajánlják fel a csomagautomatás verziót, csak ha külön jelzed. A postán maradót, vagy a futáros megoldást javasolják, de ezek drágábbak, mint az MPL csomagautomata Tehát mindegy, hogy kis posta vagy nagy posta, minden esetben van erre lehetőség? Segítsetek kérlek :)
2017 10 14
TavaszTunder, elvileg az összesben van lehetőség, nekem viszont kis postán nem vették fel a buborékos borítékot azzal az indokkal hogy csak dobozba csomagolva lehet automatába küldeni... nagy postán minden gond nélkül felvették:)úgyhogy én azt ajánlom ha lehet inkább nagyba menj
2017 10 15
coco25, Köszi a tippet :)
2017 10 16
> rtblck: > Szóval ha előre kitöltöm vaterafutáron, mint a foxpostot, akkor lehet mégis csak 490? :/ Hihetetlen komolyan... Úgy tudom november elejéig, utána emelés itt is!!!
2017 10 18