Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Foxpost segítségkérés

Sziasztok! Valamelyik topikban már téma volt a foxposttal való házhozküldés, hogy elvileg úgy is lehetséges ha az illető lakhelyén/városában nincs foxpost autómata. Ez igaz lenne? Így is tudok terméket küldeni és célba is ér? Azaz minden kis faluba és akárhova odaér a csomag ha házhozszállítást kérek független attól, hogy nincs a címzett lakóhelyén(legközelebb eső városban se) autómata?! Nem találtam a topikot ahol ezt valaki kifejtette:( Hálás lennék ha valaki ezzel kapcsolatban segítene nekem. Előre is köszönöm annak aki veszi a fárdtságot és leírja:)
2017 10 08
Köszönöm szépen nagyon kedvesek vagytok hogy kifejtettétek ilyen részletesen ráadásul! Ezer hála:)
2017 10 09
Szia! Többször küldtem házhoz,ahol nem található automata sem,és mindíg gond nélkül átvették a csomagot.(: A futár az automatából Budapestre egy szortírozó állomásra viszi a csomagot és onnét továbbítják az olyan helységbe házhoz,ahol nincs automata.Nem azonnal történik így a címre szállítás,hanem Bp-re,ezért 5-6 nap is lehet míg átveszik,de volt hogy másnap megérkezett a csomag. A fenti vatera foxpostot akkor használom,amikor automatából automatába küldöm.(itt a legkedvezőbb a költség) Automatából házhoz küldésnél,viszont a csomagvarazslo.hu amit használok,mert itt 100ft-tal olcsóbb a költség! Nyomonkövetés,értesítő emailben,sms-ben szuper szolgáltatás!(:
2017 10 09