Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Más /

Beszélgetések /

Különös téma

Sziasztok! Egy nagyon érdekes, kényes? témáról szeretnék véleményt kérni. Ezek pedig a ruhamolyok. Tudom elsőre viccesnek hangzik, de én rettegek tőlük. A sztori: 1-2 évvel ezelőtt aktív vásárló voltam az oldalon, de azt a profilomat már töröltem, így most csináltam egy másikat. Szóval vásárolgattam bőszen, amikor is ezek a kis dögök megjelentek. Először csak 1-2, aztán még jó pár. Amikor rendes üzletben vásároltam sosem volt ilyen problémám. Semmi sem változott az életemben, csak hogy innen az oldalról vásárolgattam. Hozzáteszem, nem agyonhasznált szakadt darabokat.Vásárlás után, rögtön kimostam őket. Szerencsére már kiűztem őket, és gondosan odafigyelek a ruháimra. Ti mit gondoltok erről? Volt hasonló élményetek? Merjek venni innen holmikat? Komolyan, már félek. Tuti biztos, hogy az egyik eladótól kaptam őket ajándékba :D
2017 10 28
Senki? :(
2017 11 09
Nem tudom aktuális-e még. De őszintén, én csak piacokról, turikból, gardrobcseréről, facebookcsoportokból vásárolok ruhákat magamnak. Eddig ilyen velem sose fordult elő. Nem igazán emlékszem mikor vásároltam utoljára rendes boltban. (Talán cipőt vettem utoljára, 3-4éve) Előfordulhat, hogy valaki olyan terméket adott el neked, amiben volt és ő maga se tudott róla, de az is lehet hogy máshonnan jöttek. Szerintem bátran vásárolj innen, kismillióból 1 az ilyen esetek száma.
2017 12 14