Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Ki ismeri ezt a felhasználót?

Az oldalon Berta 85 néven szerepel, eredeti nevén Kiss Berta (Celldömölk). 5800 Ft-ért rendeltem tőle egy kabátot. Átutaltam a pénzt, azt írta, hogy jelez, ha feladta. Mindez 15 napja történt, az üzeneteimre nem reagál, még az oldalra sem lépett fel azóta. Járt így valaki hasonlóan ezzel a felhasználóval?
2017 11 02
Sziasztok! Kb. másfél hete vásároltam Rkata88 felhasználótól egy szoknyát. Postán maradó csomagként kértem, hogy küldje. 9 nappal ezelőtt átállította a termék státuszát "eladva" -ra, majd egyúttal megírta, hogy megérkezett az utalásom, és hogy amint sikerült postára adnia a szoknyát jelentkezik. Azóta vagyis 9 napja nem is járt itt az oldalon. Én viszont jó bolondként szaladgálok minden nap a postára, de persze mind hiába, nem találják a csomagom. Eddig csak pozitív értékelései voltak az eladónak, így nem gondolnám, hogy átvert, de sajnos így igazolást sem tudok tőle kérni a feladás megtörténtéről
2017 12 10
Bocsánat, még folytatnám az előbbi hozzászólásomat annyival, hogy aki korábban vásárolt már tőle és esetleg meg lenne egy telefonos elérhetőség, amelyen keresztül esetleg fel tudnám venni Rkata88 (Reiprich Kata) felhasználóval a kapcsolatot, az kérem legyen szíves privát üzenetben elküldeni. Előre is nagyon köszönöm a segítséget! Üdvözlettel: Fodorné Mariann
2017 12 10
Sziasztok! Megoldódott az ügy, a postán keverték össze a dolgokat. Üdv.: Mariann
2017 12 11