Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

CÍMKÉK?!?!?!?

Sziasztok! Tudom hogy már volt pár ilyen témájú topik az elmúlt időben, de engem csak most bosszantott fel igazán a címkék nem normális használata... Mivel telefonról sajnos nem lehet konkrét kategóriára szűrni így a keresőbe beírva szerettem volna nézelődni az oldalon meghirdetett PULÓVEREK között. De az első oldal találatai sajnos még csak meg sem közelítették a kategóriát... És amikor rá néztem hogy miért látok nadrágot mikor én pulóverre kerestem rá meglepődve tapasztaltam hogy a nadrág leírása egy nagy össze-visszaság amely minden márkát és szinte minden kategóriát magába foglal így kereshetek én bármit úgyis azokat a termékeket fogom látni... Lehet ez ellen tenni valamit? Hogy ha pulóvert keresek ne nadrágot találjak? 😄 Értem én hogy evvel akarnak érvényesülni egyes hirdetők de akárhányszor akármilyen kategóriában látom a hirdetését ha nem azt keresem direkt akkor nem fogom megnyitni.. Így jó lenne ha mindenki logikusan használná a címkéket, vagy ha nem tud jobbat inkább ne írjon oda semmit.. 😄
15 napja, 01:26
És a példák: ![](http://hu.img.kominoi.net/hu/images/message/5688f5efdcf1997f9184f4bdda75d0d0.jpg) ![](http://hu.img.kominoi.net/hu/images/message/8097489bb77442b4e79d0e6d100c5bd6.jpg) ![](http://hu.img.kominoi.net/hu/images/message/4384600741c5ad49c29e298a9d7603dd.jpg)
15 napja, 01:31
Két megoldás lenne jó: Vagy a leírás karakterszámát csökkenteni, hisz 4-5 mondat elég kell, hogy legyen a termék bemutatására, a többit úgyis üzenetben meg lehet beszélni, akár kisregény formájában. x-) Vagy egy hétre felfüggeszteni az 1000 címkét használó emberek profilját. Ha ezután is címke halmaz a leírása, akkor meg végleg kitiltani innen. Amíg egyik sem valósul meg, sajnos több tucat oldalt kell végigböngészni, míg ráakadsz a keresett dolgokra. :-/
15 napja, 09:11
Hát ne is mondd... én is akartam már kiírni ebben a témában, de mondom hagyjuk, úgyis csak arra megyek vele, hogy kimérgelődöm magam, mert ezen változtatni nem fognak... :/ Számomra is borzasztó idegesítő, hogy beírom azt, hogy mondjuk Zara, és kidob noname kínai, H&M, Pull and bear meg mindenféle márkájú cuccokat. Arról nem is beszélve, hogy beírom tényleg azt, hogy pulóver, és kapok melltartót, nadrágot, könyvet meg minden mást. Lehetetlen így keresgélni. Oké, hogy az érvényesülés végett rakják ki egyesek azt a temérdek címkét, de úgy gondolom, hogy ettől nem fog jobban érvényesülni, mert ha én Zara felsőt akarok venni, akkor nem fogok megvenni egy New Yorkeres harisnyát...Hányszor ki lett már ez írva, mégsem változtattak rajta semmit. Én egyébként az ilyen eladótól meg sem veszem a terméket, akkor sem ha tetszik, már csak azért sem. Ráadásul ugye én, meg a többi ember, aki ezzel nem él, nem érvényesülünk akkor ezek szerint rendesen, mert becsületesek vagyunk és nem rakodjuk tele a hirdetésünket címkékkel. Mi is el akarjuk adni a dolgainkat..
14 napja, 10:08
> lacrymosa: > Két megoldás lenne jó: > Vagy a leírás karakterszámát csökkenteni, hisz 4-5 mondat elég kell, hogy legyen a termék bemutatására, a többit úgyis üzenetben meg lehet beszélni, akár kisregény formájában. x-) > Vagy egy hétre felfüggeszteni az 1000 címkét használó emberek profilját. Ha ezután is címke halmaz a leírása, akkor meg végleg kitiltani innen. > Amíg egyik sem valósul meg, sajnos több tucat oldalt kell végigböngészni, míg ráakadsz a keresett dolgokra. :-/ Szerintem a karakter szám csökkentés jó megoldás lenne hisz tényleg ha érdekel akkor úgyis megbeszélem üzenetben de ha nem akkor a kisregény se érdekel 😅
14 napja, 22:33
> lacrymosa: > Két megoldás lenne jó: > Vagy a leírás karakterszámát csökkenteni, hisz 4-5 mondat elég kell, hogy legyen a termék bemutatására, a többit úgyis üzenetben meg lehet beszélni, akár kisregény formájában. x-) > Vagy egy hétre felfüggeszteni az 1000 címkét használó emberek profilját. Ha ezután is címke halmaz a leírása, akkor meg végleg kitiltani innen. > Amíg egyik sem valósul meg, sajnos több tucat oldalt kell végigböngészni, míg ráakadsz a keresett dolgokra. :-/ A másik meg tényleg az hogy a 4 vagy 5. oldalig lapoztam el úgy hogy pulóvert alig láttam :/ És ez az ami akár a vásárlástól is elveszi a kedvem.. 😣😔
14 napja, 22:34