Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Szolgáltatások

Sziasztok! Tegnapi napon 3 kiemelt hirdetést vásároltam meg, az egyenlegemről levette a pénzt, de semmi más nem történt. Be kellett volna állítanom, hogy melyik darabot szeretném kiemelni, de semmi nem jelenik meg azóta sem, ha a szolgáltatásaimra megyek annyit ír, hogy jelenleg nincs megrendelt kiemelt hirdetés szolgáltatás. Nagyon bosszantó, és sajnos már töbször előfordult velem. Valaki észlelt már hasonlót? Köszi, Julcsi
2017 11 08
Én a mai napon vettem egy szolgáltatást és sajnos ugyan így jártam ahogy te 😕 A pénz eltűnt, de nem kaptam cserébe semmit. Tényleg elég dühítő, ha nem tudják teljesíteni a megvett szolgáltatásokat, miért nem szüntetik be?! Így meg bezsebelik a 100-200forintokat, kitudja hányszor🤔 Mi meg nem kapunk vissza semmit, csak egy elnézést 😐 Üdv, BrandsClothes
2017 11 08
Sziasztok! Tegnap illetve ma is vettem kiemelt hirdetést, de én is elbuktam a pénzt mivel a hirdetés sehol. Bosszantó... Egy közleményt elvárnék az Admintól, hogy probléma van az oldallal és ne vegyünk fölöslegesen szolgáltatásokat, mert nem ingyen van!
2017 11 08
Sziasztok! Hát igen, ahogy írod Szandi, az lenne az alap..Na de jelenleg olyan, mintha nem lenne admin az oldalon, mert hemzseg a hibáktól, (lassú, kidobál, a szolgáltatások eltűnnek, illetve átdátumozva jelennek meg) és hiába írunk ide, vagy az adminnak, semmi reakció! (((((((( Nekem is elnyelt a rendszer 2 kiemelést is!
2017 11 08
> B.Kata: > Sziasztok! > Hát igen, ahogy írod Szandi, az lenne az alap..Na de jelenleg olyan, mintha nem lenne admin az oldalon, mert hemzseg a hibáktól, (lassú, kidobál, a szolgáltatások eltűnnek, illetve átdátumozva jelennek meg) és hiába írunk ide, vagy az adminnak, semmi reakció! (((((((( > Nekem is elnyelt a rendszer 2 kiemelést is! Sziasztok! Írtam az adinnak, este válaszolt. (Kért pár infót, de konkrétumot, hogy mikor lesz jó a szolgáltatás, stb nem) Ma már esedékes lenne az egyik hirdetésem, sehol nincs, vagyis a mait már tuti buktam.😕 Aki így járt, légyszí írjon neki, mert lehet így azt hiszik, csak nálam rossz, pedig ez egyértelmű központi hiba...
2017 11 09
Én is írtam az Adminnak pár hónapja, amikor szintén ugyan ez a probléma volt a "Szolgáltatásokkal". Elkért mindenféle képernyőfotót és sms-t a szolgáltatás vételéről, mindent ami azt igazolja, hogy megvettem és elbuktam pár száz forintot. A válasz annyi volt, hogy az " IT csapatunk dolgozik a problémán". Amellett, hogy elnézést sem kértek, elbuktam a pénzt, ami ugyan nem sok, de vissza sem kaptam. Egy darab üzenetet sem küldtek a probléma kijavítása után. Ami teszem hozzá jó pár hétig tartott. Emiatt én már fölöslegesnek tartom, hogy jelezzem a problémát, mert kezdődne előről a cécó, ahhoz meg semmi kedvem. 😦 Remélem mihamarabb megoldódik a dolog! Arra remény, hogy elnézést kérnek vagy visszakapjuk a befizetett pénzt, semmi esély.
2017 11 09
Sziasztok! Írtam én is az adminnak pár napja, válaszolt is, kért adatokat, mondta, hogy már többen jelezték a dolgot, és már dolgoznak rajta. Ma kellene megjelenjenek a hirdetéseim, de semmi nem történt, és gyanítom nem is fog. Szóval erről ennyit! Ahogy írtátok, az lenne a minimum, hogy elnézést kérnek, és közzéteszik, hogy baj van az oldallal. De szerintem erre is kár várni.
2017 11 11
Sajnos én is ugyan így jártam :(
2017 11 16