Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Előfordulhat, hogy nem kapják meg az üzeneteimet, akiknek írok?

Sziasztok! Olyan 2-3 napja kb. 25 embernek írtam, hogy szeretném megvenni a ruháikat, most megnéztem mikor voltak fent utoljára és miért nem írnak vissza nekem. Ezek közül az emberek közül többeknél is ki volt írva, hogy 1 napja volt fent, vagy 10órája volt fent stb. a lényege, hogy bőven megkaphatta az üzenetemet. Létezik, hogy nem is kapta meg? Vagy én nem kapom meg az övéket? A 25-emberből egyetlen egy darab írt vissza, majd mikor írtam neki, hogy szeretném megvenni a ruháját, nem írt vissza többet. (Ui.: a legtöbbnek 50-60 pozitiv visszajelzése van) Nagyon idegesítő, mert egy csomó ruhát szerettem volna venni télre, és átböngésztem az összes ruhát (kb. 70 oldalnyit) ami tetszett nekem. Lehet közé az oldal haldoklásához, vagy szimplán gonoszak az emberek? :D
2017 11 10
Szia! Lehet még nem jutottak el a te uzeneteidig, várj türelemmel szerintem. Megpróbálhatod, hogy ha írsz nekem megerkezik-e.:)
2017 11 10
Szia! Én már semmin sem csodálkozom, az oldal is vacakol, meg sajnos az emberek is tudnak bunkók lenni. Remélem legalább a fele visszaír, ha mást nem, legalább azt, hogy foglalt/ viszik...stb.
2017 11 10
saját tapasztalat alapján nem az oldallal van baj. az "eladók" szimplán nem válaszolnak. én már konkrétan zaklatok embereket és naponta írok nekik ha venni akarok valamit. néha még választ is kapok. ez így nem kicsit gáz...
2017 11 10
Elolvastam amit írtatok, és most írtam még egy hullám levelet mindenkinek, még mindig csak azaz egy lány van versenyben... De már úgy vagyok vele, ha nem írnak vissza, akkor inkább megyek turizni, ott is hamarabb fogok ki egy jó darabot mint itt....és ott biztosan megtudom venni, az eladók hozzám szólnak legalább xD
2017 11 10
Én sokszor itt fórumon szoktam keresgetni, aki szimpatikus annak megnezem a ruháit.... Aki ide tud írni, az talán válaszol is.
2017 11 10
Nekem sem felel 2 eladó már napok óta, nem tudom, hogy miért, de ha nem válaszol pár napon belül, nem érdekel az árúja! Az oldal meg lassú vagy nem tölt be és nem mindig lehet a funkciókat használni (pl. méret)? Valami kellene csinálni ezzel az web lappal, mert nagyon idegesítő!
2017 11 11
> Malnaa: > Én sokszor itt fórumon szoktam keresgetni, aki szimpatikus annak megnezem a ruháit.... > Aki ide tud írni, az talán válaszol is. Nálam volt egy eladó, akinek írtam egy felsőjével kapcsolatban, hogy megvenném, utalnék is most érte. Fent volt többször is, aktív volt fórumon, mire kínomban már a posztja alá írtam, hogy "szia! írtam privát üzenetet, megkaptad? köszönöm a válaszod!" és inkább törölte a posztot, mint, hogy válaszoljon nekem, akár itt akár privátban :D ,:) ,:(
2017 11 12
> RagDoll: > > Malnaa: > > Én sokszor itt fórumon szoktam keresgetni, aki szimpatikus annak megnezem a ruháit.... > > Aki ide tud írni, az talán válaszol is. > Nálam volt egy eladó, akinek írtam egy felsőjével kapcsolatban, hogy megvenném, utalnék is most érte. Fent volt többször is, aktív volt fórumon, mire kínomban már a posztja alá írtam, hogy "szia! írtam privát üzenetet, megkaptad? köszönöm a válaszod!" és inkább törölte a posztot, mint, hogy válaszoljon nekem, akár itt akár privátban :D ,:) ,:( Naaa az azért durva xD Ez meglepett!
2017 11 12
Az eladók többsége bunkó... sajnos! Én is szerettem volna itt vásárolni, már lemondtam erről az igényről :)
2017 11 12
> Firkaltnyul: > Az eladók többsége bunkó... sajnos! Én is szerettem volna itt vásárolni, már lemondtam erről az igényről :) Azért a vevők is érdekesek, 3 ember jelentkezett már ugyanarra a termékre. Az első egy hete nem válaszol , a második 3 napja, a 3. Egyenlőre rendesen ír. Nagy dilemmában vagyok, hogy várjak-e az első 2 válaszára vagy adjam el a 3.nak (ha nem tűnik el). Mindenesetre az első kettő kapott egy üzenetet, hogy jó lenne, ha válaszolnának, ha mas nem annyit, hogy nem kell a termek és, hogy amennyiben az utolso érdeklődővel előbb kötök üzletet, mint, hogy ők jeleznek, hogy mit akarnak, akkor eladom neki. Nem tartom férnek, hog felre rakosgassam a bizonytalan vevőknek, akik válaszra sem méltatnak és ezert ne tudjam eladni a normálisan valaszolo lánynak. Sajnalom, hogy már erre a szinte jutott ez az oldal.☹
2017 11 13