Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Mi van az emberekkel?

Már több mint másfél éve vagyok tagja az oldalnak, de csak mostanában tapasztalom sorozatban hogy egyszerűen nem kapok választ. Ráírok egy emberre hogy szeretném ezt meg ezt megvenni/ méretet kérni és ha biztos hogy megveszem, látják az üzenetemet többször fent vannak és vagy vissza sem írnak, vagy maximum egyszer utána nem és napokig fel sem néznek az oldalra utána. Vagy a kedvencem hogy valaki felrakja a termékeit és utána nem lép be soha többet. Mire jó ez? Direkt csinálják, vagy ennyire szar mostmár az oldal hogy nem jut el az üzenet a-ból b-be? Egyszerűen nem tudok mire gondolni és mérges vagyok hogy az elmúlt másfél hónapban már 6-szór jártam így egymás után zsinórban.
2017 11 16
Ez van, sajnos... az oldal is akadozik, meg az emberek között is vannak bunkók. Ha el is indul a beszélgetés, én meg veszem a fáradtságot és mérek/fotózok/kisregényt írok, b@sznak visszaírni (már elnézést, de már sokadszorra idegesítő) és úgy kell könyörögnöm a válaszért, mert letörik az ujjuk, ha begépelik, hogy mégsem kérem/találtam mást/nem tetszik...stb. És látni, hogy beléptek azóta... Veszek egy nagy levegőt, és inkább nem adok se negatívat, se semlegeset, melyben kifejtem, hogy nem képes válaszolni, hanem továbblépek. Lehet jó üzletet csinálni itt, csak sajnos egyre ritkábban.
2017 11 16
Ezen a héten rengetek üzenetet kaptam es eddig akadálytalanul folyik a beszélgetés mindenkivel, de multhetrol nem egy ember van aki csak úgy eltűnt. Nem értem mi történik és ez mire jó.
2017 11 16
Sziasztok! Sajnos én is ugyan ezeket tapasztalom. És azt sem értem néhány ember hogy gondolja hogy én majd cserélek vele az én címkés ruhámat egy ócska használt ruhára 🤔 Sokaknak elment otthonról az biztos és én is ugyanúgy ha veszem a fáradságot hogy mérek fotókat csinálok ő nem ír vissza... legalább egy annyit könyörgöm köszi😐
2017 11 16
Ja igen, a cserések... Már meg sem lepődöm, hogy a Szia, Hello, Hali lemarad, és csak annyit böfögnek oda, hogy Csere? Vagy egy üres Ide Vele! üzenet... Ugye a bemutatkozásban ki van fejtve, mire cserélek, M/L a méretem, erre XS-S kisméretű rucikra cserélnének... Mikor egyszer rákérdeztem, hogy ugye elolvasta, hogy mikre cserélek, visszaírt, hogy igen, csak bepróbálkozott... Komolyan mondom...
2017 11 16
Én sem adok negatívat csak annyira rossz hogy szerelem az a ruha és egyszerűen nem bírom megvenni, pedig nagyon szeretném... ezért szoktam át a használt ruhás oldalakra ( hada webshop, remixshop ) mert ott legalább tényleg megkapom azt amit kinezek...
2017 11 16
A Hádawebshop nem rossz, van pár egyedi cuccom onnét.:-)
2017 11 16
Sziasztok csajok! Nézzetek be hozzám. ;) Hátha megtetszik valami. Márkás holmik és szinte újak. ;)
2017 11 16
Én egy táskára vágyom,kb 3 napja töltötték fel,azóta volt fenn a csaj,én meg ezért újra írtam neki,de semmi-. Nekem pedig megszakad a szívem,mert azt se tudom,eladta-e valakinek,vagy egyáltalén hányadik érdeklődő vagyok...szemétség!
2017 11 20