Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Ismét szolgáltatás probléma!

Sziasztok! A mai napon vásároltam két szolgáltatást, de nem jelent meg egyik sem! Találkozott valaki hasonló problémával a mai napon?
2017 12 05
Szia Szandi! Ma nem, de pár napja én is így jártam. Írtam az adminnak, kb 12 óra múlva megkaptam, igaz, hogy úgy nem teljes 48 órát kaptam a pénzemért, mert ugye már majdnem dél volt, és éjfél után már ketyegett az óra...De legalább nem napokat kellett várnom.
2017 12 05
Köszönöm Kata a segítséget! : )
2017 12 05
Sziasztok nekem most nem jelenik meg :(
2017 12 05
Sajnos ez a probléma mostanában már hetente megjelenik itt :(. Sokszor csak pár nappal később írják jóvá azt a szolgáltatást amit megvettem,és természetesen akkora meg már lejárt így használni sem tudom,pénzt vissza meg nyilván nem kapok...Így már kétszer is meg szoktam gondolni hogy megéri-e venni.
2017 12 06
> szandi04: > Köszönöm Kata a segítséget! : ) Szívesen, remélem sikerrel jártál:)
2017 12 06
Sajnos mostanában folyton gond van ezzel...Tegnap vettem ismét, gondoltam hátha..hát nem jött be..:/ Írtam az adminnak, aki ma válaszolt, és megérkezett a kiemelés is, 13 órás késéssel. Ezt nehezményezem. Járna a sok órás kiesésért kompenzáció minden érintetnek, ezt megírtam az adminnak is, kértem továbbítsa a technikai csapatnak.
2017 12 06
> B.Kata: Igen, visszakaptam a hirdetéseim egy órája!:) VÉGRE!!:)
2017 12 06