Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Nem érkezett meg a termék.

Sziasztok! Már lassan egy hónapja elküldtem a pénzt egy kecskeméti lánynak egy Kanye West-es pulcsiért de a termék még mindíg nem érkezett meg! Szerintetek érdemes lenne még várnom? Mit tehetek ilyenkor a negatív értékelésen kívül?
2017 12 30
Szia! Az adatai alapján facebookon is lehet, hogy megtalálod, ha még nem tetted meg. Ott lehet, hogy válaszolni fog, ha meg simán letilt, mehet a negatív, mert akkor egyértelműen csaló. :/
2017 12 30
Ott sem válaszol. :/
2017 12 30
Ugyanígy jártam Timcsi 90-el... utaltam 3 hete, termék sehol. Be sem lép már ide, hiába írok neki.
2018 01 07
> Erika.JZ: > Ugyanígy jártam Timcsi 90-el... utaltam 3 hete, termék sehol. Be sem lép már ide, hiába írok neki. Blanka is ugyan ezt csinálja, azóta ő sem lépett be, pedig nem nagy összegről van szó. 3500Ft-ért eladta a becsületét.. :')
2018 01 08
Lányok!! Akiket így átvertek, AZONNAL jelezni kell az adminok felé, ők tiltják az illetőt, valamint értesítik őt, hogy a rendőrség felé továbbították az adatait! Sokszor ettől beijednek, és esetleg elküldik a terméket, vagy a pénzt : ) Tapasztalat.. Feljelentést is tegyétek meg nyugodtan! De az adminoknak jelezzétek, mert mást is átfognak verni!! Sok sikert : )
2018 01 08