Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Csalók végleges "eltüntetése" ,regisztrációs feltételek szigorítása.

Az a baj hogy csalók mindig is voltak és ezek után is lesznek akár mit csinalnak az adminisztrátotok,admikok. Egyszerűen mikor veszel valamit kérd ell tel. szamat esetleg hivd fel,kérd meg küldjön plusz képet viber,messenger természetesen nem a 200-300 ft os dolgokra honfolok. De azért egy 5-10 ezres terméknél ezt igazán meg tehetné az eladó. Legyetek figyelmesek a legkisebb gyanú is már elgondolkodtató ....😊😊😊😊 hozáteszem már engem is csaptak be de mem ezen az oldalon 😕😕😕
2018 01 26
> Erika.JZ: > Legalább téged nem húzott le... nekem semmi ilyet nem mondott, teljesen normálisnak tűnt. Írt, h megkapta az utalást, meg még aznap feladja, aztán se kép, se hang. Még 2 lánynak “adtael” ugyanazt a mellényt. Senki nem kapta meg :/> kkittibarbara: > > > Erika.JZ: > > > Engem (és rajtam kívűl mèg pár embert) 3 hete vert át a Timcsi 90 nevű felhasználó. 5500Ft-ot utaltunk neki többen is ugyanazért a termékétt. Azóta válaszra sem mèltat... soha többé nem vásárolok erről az oldalról, 3-ból 3-szor csalódtam. Teli van csalókkal! És persze senki nem vállalja a felelősséget... > > Én érdeklődtem nála több termék iránt, viszont gyanús volt, hogy azt mondta, hogy utaljak most, egy hónap múlva jön haza és tudja küldeni a csomagom. Természetesen nem utaltam neki, aztán bombáztam az üzenetekkel egy hónap múlva, de nem válaszolt. Szia,leîrnád a sz.számot,engem is átvertek,keresek mèg embereket,összefogással feljelenteni!Köszi
2018 03 05
> Erika.JZ: > Legalább téged nem húzott le... nekem semmi ilyet nem mondott, teljesen normálisnak tűnt. Írt, h megkapta az utalást, meg még aznap feladja, aztán se kép, se hang. Még 2 lánynak “adtael” ugyanazt a mellényt. Senki nem kapta meg :/> kkittibarbara: > > > Erika.JZ: > > > Engem (és rajtam kívűl mèg pár embert) 3 hete vert át a Timcsi 90 nevű felhasználó. 5500Ft-ot utaltunk neki többen is ugyanazért a termékétt. Azóta válaszra sem mèltat... soha többé nem vásárolok erről az oldalról, 3-ból 3-szor csalódtam. Teli van csalókkal! És persze senki nem vállalja a felelősséget... > > Én érdeklődtem nála több termék iránt, viszont gyanús volt, hogy azt mondta, hogy utaljak most, egy hónap múlva jön haza és tudja küldeni a csomagom. Természetesen nem utaltam neki, aztán bombáztam az üzenetekkel egy hónap múlva, de nem válaszolt. Fel kell jelenteni,engem.is átvert!Közösen kell,minèl többen!
2018 03 05
Valami sms megerősîtő kód jó lenne,egy sz.számhoz csak egy nèvvel lehetne regisztrálni, egy email cîmmel,ès egy mobilszámmal!Mivel a csalók egy számlával több nèven,más-más email cîmmel regisztrálnak,îgy kibukna,ha ugyanazt a sz.számot adja meg!A feketelistán szereplő sz.számokat pedig egyből tiltani kellene!Persze îgy is fenn áll a veszèly,hogy új számlát nyitnak,de îgy talán kiküszöbölhetőbb lenne!
2018 03 07
Sziasztok! Engem és még rajtam kívül kb 3 cserés embert BSzintia nyúlt le. Tőlem kb 7000 Ft értékben vett el sminkpalettákat, amiket anno azért többért vettem meg, és csak próbálva lettek. A többi lánytól nem tudom miket és mennyi értékben nyúlt le... Nem tudom, hogy ilyen esetben mit lehetne tenni?
2018 07 13
> LudanyiAndrea: > Sziasztok! > Engem és még rajtam kívül kb 3 cserés embert BSzintia nyúlt le. Tőlem kb 7000 Ft értékben vett el sminkpalettákat, amiket anno azért többért vettem meg, és csak próbálva lettek. > A többi lánytól nem tudom miket és mennyi értékben nyúlt le... > Nem tudom, hogy ilyen esetben mit lehetne tenni? Minimum az h rendőrségi feljelentést teszel.
2018 07 18
Ezért lehet? Nem csak akkor, ha nem utal pénzt?
2018 07 26
Vargáné Balogh Gabriella Záhony 4625 Ady Endre út 36. Vargagabica néven elérhető másik 2 lányt is becsapott 12000Ft értékű nadrágot adtam fel mai napig egy választ sem kapok
2018 08 10
sziasztok.Adtam fel 2 napja 4000 ft.- ot és azóta egy válasz nem jön...Átvertek?
2018 08 12
Sziasztok! Abban az esetben ha elutaltam a pénzt de nem kapom meg az árut mit lehet csinálni ? Elég kétségbeesett vagyok !!! Az eladó pedig válaszra se méltat !!! Előrébb is köszönöm
2018 08 23
Sziasztok. HermeczKlaudia nevű felhasználónak utaltam tegnap előtt 7 ezer forintot egy állítólagos eredeti converse cipőért. Azóta se kép se hang, annyit írt megkapta az utalást és rendezi a postát. Nem tudom elérni, válaszra sem méltat nem elérhető.. Nem is létezik ilyen nevű lány. Ráadásul a képet, amivel hirdeti a cipőt blokkot, megtalaltam egy internetes oldalon. 3 évvel ezelőtti hirdetésnél...... Mit tegyek szerintetek?
2018 09 26
Sziasztok! Új gyöngyszem: https://gardrobcsere.hu/nycsilla-95151 Cserecuccokat nyúl le mostanában igen nagy előszeretettel! Főleg cseréseknek üzenem, hogy ne üzleteljetek vele! Ja és akitől vásárolni akar, azoktól is elkéri az adatokat és eltűnik!
2020 07 18
> LudanyiAndrea: > Sziasztok! Új gyöngyszem: > https://gardrobcsere.hu/nycsilla-95151 > Cserecuccokat nyúl le mostanában igen nagy előszeretettel! > Főleg cseréseknek üzenem, hogy ne üzleteljetek vele! > Ja és akitől vásárolni akar, azoktól is elkéri az adatokat és eltűnik! Csere esetében íratlan szabálynak kéne lennie, hogy előbb a kevesebb értékeléssel rendelkező ember adja fel a csomagot, bemutatja a hiteles fotózott feladószelvényt/címiratot, s a másik fél akkor indítja útnak a cserecsomagot.
2020 07 18
Engem is átvert egy csaj,rajtam kívül még tudtommal 16 embert itt..5000ft.-tal. Rengeteg profilt csinált magának,és úgy tűnik még próbálkozik ismét...bár visszakaptam a pénzt a bankomnak hála..de frusztrál még mindig,és amint kiderül,hogy ez az új profil is az övé,úgy az oldalára ki is teszem egy visszajelzés formájában,hogy csaló! Adminnak írtam,bő 3 hete. Választ azóta sem kaptam.
2020 07 21
Dorina909🤬🤬🤬 Engem is jó másokat is átvert úgyhogy csak figyelmeztetek mindenkit hogy tőle ne vegyetek semmit engem úgy vert át hogy kerestem egy kabátot és mondta hogy hát neki van küldött képet is és mint kiderült hogy a netről szedett le képeket csak sajnos mire erre rájöttem már elutaltam neki a pénzt!
2020 08 10
1 2