Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

CSALÓ! VIGYÁZZATOK VELE! Andi133456

CSALÓ, VIGYÁZZATOK VELE!!! Aki régebben fenn van ezeken az oldalakon, az alul feltüntetett adatokkal talán be tudja azonosítani. Nagyon remélem, mást nem csap be ezeken az oldalakon. Utánvéttel, házhoz kérte a terméket, 1.300 Ft-om bánja. Most jött vissza a feladott csomag, hogy "Nem elérhető." Telefonon számomra is elérhetetlen, üzenetekre nem válaszol. Biztosan örül, hogy ilyen jót játszott más kárára. Felhasználóneve: Andi133456 Nem lehet tudni, hogy az adatai valósak -e: Németh Andrea Sopron, Szent Mihály utca 18. 70/3880413 SZOMORÚ!!!
2018 04 03
No, én ezért nem szeretem az utánvétet. Már 12 éve adok-veszek neten, több ezer adásvétellel a hátam mögött a vaterán/teszveszen, de jópár eladásom volt facebook csoportokban is. Mindig előreutalással fizettem. Kettő alkalommal engedtem csak utánvétet, még az elején, de végigizgultam, hogy átvegyék, mert már akkoriba is 2-3 e bukta volt egy kör a postával. Gondolom az 1300Ft valamilyen futárszolgálat lehet. Dehát potyára ez is sok pénz. :( El szoktam mondani annak, aki utánvétet kér, hogy az semmi ellen nem véd. Aki csaló, azzal együtt is átver. Küld egy doboz összegyűrt újságpapírt, téglát. És ezt csak a csomag kifizetése után derül ki. Megtörtént eset ismerősi körben. Ezzel pedig sokkal kevésbé tud érdemben tenni valamit a rendőrség, hiszen két ember állítása áll szemben egymással. Az eladó azt mondja azt küldte, amit kellett, a vevő meg azt, hogy nem. Míg az utalásnál van a vevőnek igazolása, az "eladó"-nak meg nincs bizonylata a feladásról. Persze egyik eset sem könnyű, meg marha kellemetlen. :( Az esettel kapcsolatban nem vagyok biztos benne, hogy csaló az illető. Neki ebből semmi anyagi haszna nincs, nem lát belőle pénzt. 16 napja nem lépett be, lehet hogy történt vele valami, ezért nem elérhető. Ez már sosem derül ki azt hiszem, és persze nem vigasz. :( Persze vannak olyan emberek, akik képesek ilyenekkel szórakozni, de azért merem remélni, hogy még nem fajult el ennyire a világ, és nem konkrét szórakozási céllal kérnek utánvétet, holott tudják úgyse veszik át. Max meggondolják magukat, nem veszik át, nem törődve azzal, hogy ezzel kárt okoznak. Ez sem sokkal jobb, de én már megszoktam, hogy nem szoktak belegondolni más helyzetébe sokan, de attól még nem direkt trollkodnak. Talán...
2018 04 05
A becsületes embert mindig megrázza egy csalódás, mindegy, hány éves. :(
2018 04 05
Ma belépett a hölgy, semmire nem reagált. Mellékelem a teljes levelezésünket: --------------------------------------------------------------------------------------------- Andi133456 Megvennem a taskat.kerem valaszod. 26 napja, 15:07 Fortaléza Kedves Andi! Legkedvezőbb postázás FoxPost-terminálba, ennek díja: 690 Ft. Egyéb esetben egyeztetünk, jó? Várom a válaszodat, köszönöm szépen! Márta 26 napja, 18:40 Andi133456 Esetleg megoldhato az utanveteles postazas?termeszetesen a koltseget en fizetem. 26 napja, 20:01 Fortaléza Igen, de az utánvét díja a postaköltséggel együtt 1.300 Ft 26 napja, 20:04 Andi133456 Semmi gond..a cimem 9400 Sopron Szent Mihaly ut 18...Nemeth Andrea 26 napja, 20:42 Fortaléza Kedves Andrea! Rendben, köszönöm szépen a vásárlást! Az utánvét összege 2.800 Ft lesz. A feladáshoz szükségem van még az email-címedre és a mobilszámodra, a csomag útjáról folyamatosan tájékoztatnak majd. Sopronban az Intersparban van FoxPost automata, ne oda küldjem? Ebben az esetben utánvéttel összesen 2.500 Ft lenne az egész, de ha úgy kényelmesebb Neked, természetesen házhoz küldöm. Várom a válaszodat, köszönöm: Márta 26 napja, 21:06 Fortaléza Holnap feladom, ha meglesznek az adatok, köszi! 26 napja, 21:13 Fortaléza 😃 26 napja, 21:13 Andi133456 Igen hazhoz kernem....70 388 [email protected] koszonom elore is. 25 napja, 21:50 Fortaléza Kedves Ancsa! Rendben, köszönöm! Holnap feladom. Házhoz szállításnál kicsit később érkezik s csomag, mint az automatába, az ünnepek miatt most ez főleg érvényes. 25 napja, 21:52 Fortaléza Kedves Ancsa! Megkaptad? Várom a válaszodat, köszönöm: Márta 16 napja, 19:59 Fortaléza Szia! Remélem, elégedett vagy, hogy így becsaptál. 47 perce A fenti mondattal fejeztem be egyoldalúvá vált levelezésünket. Természetesen többször hívtam telefonon, kicsöngött, semmi reakció.
2018 04 08
Sajnálom, hogy így jártál! :( Annyira elkeserítő, hogy vannak, akik ezzel szórakoznak.
2018 04 08
Köszönöm, hogy írtál! Köszönöm a megértésedet, még 59 évesen is meglepődöm az ilyenen, amennyire hiszek az emberekben. ...és most is belépett... Ha csak annyit írt volna, hogy ne haragudj, meggondoltam magam, mégsem kell, nincs pénzem stb., könnyebben elfogadnám/elfogadtam volna, hiszen itt nem is a pénz a legfontosabb. :(
2018 04 09
Igen, azért annyit megtehetett volna, hogy ír, hogy meggondolta magát, közbe jött valami és sajnálja. :(
2018 04 09
Így van! Komolyan mondom, talán nem is haragudtam volna. :(
2018 04 09