Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Postai dolgok

A postán való feladáshoz bármibe belecsomagolhatom amit fel akarok adni? Csak azért kérdezem mert az egyik postán vetettek velem nagy bubis boritékot és át kellett raknom a ruhát abba... eddig nem volt problémám ilyennel. Ez vmi új dolog? :)
2018 07 22
Szia! Sajnos én azt vettem észre, hogy embere válogatja. Van olyan ügyintéző, akit ez nem zavar, csak a címzés formátuma legyen jó. De olyan is van, akinek ha nem tetszik az arcod, nem veszi át, és vetet veled egy szabvány borítékot. Igen, sajnos a posta erről is úgy hiszi, hgy megteheti. Egy "kedves ügyintéző" a figyelmembe ajánlotta a "szabályos feladás"-ról szóló pdf formátumot a posta oldalán, ami letölthető (ő úgy fogalmazta, hogy nekem ez kötelező), és abban leírják, hogy milyen legyen a csomagod. Megfelelő csomagoló anyag: Erős és homogén felületű. Nem csillogó, áttetsző, vagy fényes felületű. Tiszta és világos színű. Címirat könnyen felragasztható, elhelyezhető, olvasható. Postai jelzők könnyen és tartósan elhelyezhetők rajta. Megfelelően védi a tartalmat, a belső tér kitöltése optimális. De egy szóval nem írja, hogy kötelező a hólyagbubis borítékukat megvenned :) Remélem tudtam segíteni!
2018 07 24