Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Látogatottság visszaesése

Sziasztok! Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy eléggé visszaesett az oldal látogatottsága...ti hogy látjátok ezt? Régebben sokkal több érdeklődő volt, most inkább mindenki cserélni akar. Én is kevesebbet vásárolok, egyszerűen alig találok olyat, ami jó.
2018 09 22
Igen, eléggé megfogyatkoztak az érdeklődők, többnyire komolytalan vásárlási-cserélési szándékkal írnak. Ja, és továbbra sem olvassák el még a termék leírását sem, a bemutatkozást szerintem egyáltalán. Mert kimásoltam a hosszú cserés listámat a bemutatkozásból a hirdetések szövegébe, mégis olyan akar cserélni, akinek még csak hasonló cucca sincs, amire szükségem lenne (vagy xs-s-es ruhákkal ugyan mit kezdjek, mikor m-l a méretem...). Meg ez a sok átbaszarintás is biztos visszatartó erejű, de komolyan mondom, mintha néhány ember csak keresné a bajt magának. Biztos vannak 0 visszajelzéssel is becsületes eladók, de ha csak egy kicsit is gyanús az eladó vagy a cuccai, mégis utalni mernek... Google képkereső, és kidobja, hogy ha lopott a kép, honnét szedte le a csaló. Vagy esetleg egy kisebb összegű buktát vállalni, ha mondjuk az utánvét árát utalnák csak előre, a többit akkor fizetnék személyesen a futárnak, ha átvették a csomagot.
2018 09 22
Az utóbbi időben mondjuk sokszor nem üzemelt az oldal talán ez is lehet az oka. Nem tudom mióta látod ezt a változást, de most ugye nyár volt, ilyenkor bulira, fesztiválra, nyaralásra mennek ill. költenek az emberek, aztán meg itt voltak a nyári leárazások , a boltban olcsóbban lehetett megkapni mindent, meg most volt a sulikezdés az is elvisz sok pénzt. Hát csak tippelek hogy ez a nyári időszak ilyen, nekem is kevesebb eladásom volt. Talán később jobban beindul. De abban biztos vagyok hogy ez a sok rendszerhiba ami az oldallal van eléggé elveszi az emberek kedvét a használatától.
2018 09 22
Sziasztok! A nézettséget nem tudom honnan vetted, de az pont emelkedett, ahol én néztem. Szerintem amiért nincsen most eladás az itt is olvasható a fórumon: túl sok a címkéző lány és ha valaki tényleg egy Zara szürke meleg pulcsit szeretne megvenni tuti nem fogja a kína rózsaszínt választani csak azért mert azt dobja ki a kereső mert sok lány össze-vissza beír mindent a ruháihoz, ezzel csak azt érik el, hogy mindenkinek elmegy a kedve az egésztől és itt hagyják az oldalt!
2018 09 24
Érdekes, amiket írtok. Ezek szerint nem lett kisebb a látogatottság, csak maximum a vásárlási kedv. Én is azt gondolnám első körben, hogy az oldal technikai hibái ijesztettek el pár embert, nagyon bosszantó volt őszintén szólva. Abban is lehet igazság, hogy sokan kihasználják a leárazásokat, bár én szeptemberben voltam Árkád túrán Győrben és nem igazán futottam bele nyári leárazásba, egyedül a Camaieu-ben volt szezonközi leárazás, a többi üzletben teljes áron vásároltam az aktuális kollekciókból. A címkék használata...engem nem igazán érint, mert nagyon ritkán használom a keresőt, ettől független elhiszem, hogy idegesítő, ha valaki minden termékéhez beírja a zaraguccibershka kombót...
2018 09 25
Sose értettem, hogy miért akadnak ki egyesek azon, ha pár napig nem megy az oldal, mindenhol vannak karbantartások, valamelyik nap a H&M oldalán nem tudtam vásárolni ezért egy csomó ideig... ennyire nincs életük vagy itt élik az életüket?? Szóval nem hiszem, hogy ezért ne lenne vásárlás.. A boltok pedig tényleg most állandóan tartanak akciókat, ahogy nézegettem, de szerintem azért elég drágán is árulnak. 🤔
2018 09 25
Szerintem a látogatottság inkább nő az elmúlt fél évben kb,de tényleg egyre több a cserés,és egyre rosszabb cuccokkal :( Régen tök jó cseréket bonyolítottam... Eladásnál a szezonális slágercuccok kb mindig elmennek,a többi mikor hogy. Még mindig jobb,mint a facebookon ,ha nem 200ftért hirdetsz meg valamit,a kutya rá se néz. :D
2018 09 25