Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Kata Berger velemenyek

Kata Bergerrel volt valakinek dolga? Tobben irtak, hogy utaltak neki, de nem kuldtott semmit. Szeretnek venni egy cipot tole, de azt mondta utanvettel is csak ugy vehetem meg ha elotte elutalom az osszeget.😔
2019 04 03
> nagnik: > Kata Bergerrel volt valakinek dolga? Tobben irtak, hogy utaltak neki, de nem kuldtott semmit. Szeretnek venni egy cipot tole, de azt mondta utanvettel is csak ugy vehetem meg ha elotte elutalom az osszeget.😔 Szia! Ha már olvastál róla negatívat, akkor szerintem hagyd! Amúgy az utánvétnek pont az lenne a lényege, hogy nem kell előre utalni, hanem akkor kell fizetned, amikor átveszed a csomagot.
2019 04 10
Az az igazság, ha valaki át akarja verni az üzleti partnerét, az utánvéttel is át fogja. Ezt sokat leírom közösségi oldalas csoportokban is. Gondoljatok bele: így sem, úgy sem tudod, mit csomagol be. Utánvét esetében max. azért reklamálhatsz a postásnál átvételkor, ha a csomagolás szakadt. Ha egy drága ruha helyett büdös rongyot küld, azzal a posta mit sem tud kezdeni.. és az utánvéttel többet fizetsz, mint előreutalással. Tehát! A legfontosabb, hogy olyantól vásároljatok posta/Foxposttal, akinek vannak már pozitív referenciái (akár beazonosíthatóan, más platformokról, gondolok itt: pozitív visszajelzést jófogásos/Facebookos adásvétel után). Vagy személyesen vásároljatok, ha nincs még (elég) pozitív visszajelzése. Valahol, valahogyan mindannyian elkezdtük. De azt gondolom, hogy okosan, körültekintően eljárva, ki lehet kerülni a csalókat. 😉👌
2019 04 10