Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Foxpost árak?

Sziasztok! Mostanában ritkán adtam fel csomagot, legutóbb a márciusi 400 forintos akciókor vettem igénybe a foxpostot. Azóta egy dolgot vettem magamnak, az illető nem ismerte a foxpostot, elmagyaráztam neki és a honlapon található árak alapján mondtam neki, hogy 700 forint az ára az S és XS csomagnak. Majd küldte, hogy ő 990 forintot fizetett. Nem igazán értettem ez hogyan lehetséges... A napokban tőlem vásárolt egy lány egy blézert, és szintén a honlapjukon található árak alapján mondtam neki, hogy akko 700 forint lesz a csomag, S-be belefér. Majd odamentem az automatához, és ott nekem is 990 forintot mondott! Ez hogyan lehetséges? Más is járt már így? Azért nem mindegy...Ez milyen már, hogy a honlapon 700 forint van feltüntetve, majd az ember odamegy az automatához és 990 forintot fizet?
2019 05 17
Basszus.. most nézem, hogy regisztrálni kell? Mert az alap ár regisztráció nélkül 990... ez elkerülte a figyelmemet.
2019 05 17
Köszi! Régen én is ezzel adtam fel, aztán akciók miatt áttértem a sima feladásra...de akkor visszaszokok a vaterás feladásra.
2019 05 17
Köszi a tippeket, mostmár majd jobban utánajárok :)
2019 05 21