Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Lili95 velemeny?

Sziasztok! Egy kis segitseget szeretnek kerni! Lili95 nevu felhasznalatol szeretnek vasarolni, azonban a sok + visszajelezes mellett vannak neki - visszajelzesei is! Szereintetek kockaztassak hatha en is a + koze fogok tartozni vagy inkabb hagyjam? 2000ft-rol lenne szo!
2019 08 16
Szia! Nekem ugyan még nem volt vele adás-vételem, viszont több olyan pozitív visszajelzése is van amit abszolút megbízható emberektől kapott. A két negatívját hibás termék miatt kapta, szerintem ha rákérdezel, hogy biztosan hibátlan-e a termék, esetleg kérsz róla több fényképet, több szemszögből akkor megbizonyosodhatsz róla, hogy azt fogsz-e kapni amit vársz😊
2019 08 16
Rendben, köszi a segítséget!😊 > TuroPolly: > Szia! Nekem ugyan még nem volt vele adás-vételem, viszont több olyan pozitív visszajelzése is van amit abszolút megbízható emberektől kapott. > A két negatívját hibás termék miatt kapta, szerintem ha rákérdezel, hogy biztosan hibátlan-e a termék, esetleg kérsz róla több fényképet, több szemszögből akkor megbizonyosodhatsz róla, hogy azt fogsz-e kapni amit vársz😊
2019 08 16