Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

külföldi csaló

gomdsgr34 néven van fent, írt, hogy emailben küldjem neki euróban az eladó csizma árát. megírtam neki, utána hosszas levelezés után (elkérte az adataimat+értelmetlen angol utasításokat adott) és hamis bankos emailen keresztül úgy tűntette fel, hogy érkezett a számlámra pénz. (nem történt meg valójában) Ezen felül szállítási költségre 50+10 eurót írt ki, s követelte, hogy azonnal fizessem be (egy 27eurós csizmáért) Kate Gomes <[email protected]> az email címe. Ne küldjetek neki semmit! (Németországi címe van.)
2020 04 06
Sziasztok! Engem is megtalált, én sajna bedőltem neki, sem a bankom nem tud segíteni, sem a Transfer wise - azon keresztül küldtem el az "előre elutalt" 50 eurót a postaköltségre. Feljelentést nem fogok tenni, mert nem ér annyit, de ti vigyázzatok!
2020 04 06
Már 1hete zaklat,naponta 4-5üzenettel,fentebb is sokan jelezték.Nem szabad válaszolni,adathalász csaló! alexcube34, kg456445, kt43566, katteew32 [email protected] [email protected] Legújabb: lindd4tyty [email protected]
2020 04 06
Sajnos velem is eljátszotta, amikor már 150 eurót akart hogy küldjek, feleszméltem, hogy hoppá mióta én fizetek, amikor ő a vevő. 50 eurót vesztettem, még egy hamis emailen a "banktól" kaptam egy legal action-re való felszólítást. Csalódott vagyok, de én voltam a hülye. VIGYÁZZATOK!!!
2020 04 07
Mostmár Linda453 😡😡😡
2020 04 19
Igen, linda453-ról írt nekem is, [email protected], ezt az e-mail címet adta meg, én természetesen válaszra sem méltattam, nagyon átlátszó a dolog!
2020 04 19
Engem is betalál mindig. Más profilnéven, de a kategomes e-mail címet adja meg. Ilyen esetben mit lehet csinálni? Mire elolvasom az üzenetet, a profil nem is elérhető.
2020 04 23
Sziasztok! Én is megszívtam. De nem küldtem pénzt. Mondtam neki, hogy fejezze be. Töröltem a meg nyitott számlát fél órán belül, mikor láttam, hogy még nekem kellene utalni, mikor én vagyok az eladó! Ma megírom neki, hogy feljelentem,ha nem hagyja abba. Egyebet mit tehetek?
2020 04 25
kat255674 [email protected] most a 20 ezer forintos Adidas kabátom kell neki szereti a drága holmikat :') lehet, hogy, egy luxus feleség? :')
2020 04 25
lehet, hogy Vivien? ő ilyen hisztis, követelőzős, parancsolgatós típus :')
2020 04 25
> LiviaMolnar: > Sziasztok! Én is megszívtam. De nem küldtem pénzt. Mondtam neki, hogy fejezze be. Töröltem a meg nyitott számlát fél órán belül, mikor láttam, hogy még nekem kellene utalni, mikor én vagyok az eladó! > Ma megírom neki, hogy feljelentem,ha nem hagyja abba. > Egyebet mit tehetek? Meg írtam neki hogy értesítettem a rendőrséget, ha nem hagyja abba letartóztatják. Kíváncsi leszek mit csinál. Nem tudtam letiltani a bejövő emailjeit. Valaki aki ebben profi?
2020 04 26
Én is szeretném letiltani a bejövő e-mailjeit. Nekem kkat7665899 profilon írt
2020 04 26
Sziasztok! Ezek mind nekem is írogatnak! Gondoltam hogy csalók lehetnek az értelmetlen megfogalmazás is gyanús volt. Számtalan üzenetet küldenek de mindet törlöm. Most rengeteg csaló van nagyon vigyázni kell. Fel kell jelenteni őket mert engem már nagyon idegesít.
2020 04 27
A századik téma van megnyitva...nem unjátok még? Mit panaszkodtok, mindenki tudja, (már az értelmesebbje) hogy egyértelműen csaló és TI még megadjátok az adataitokat??!! Aki írt neki, az megérdemli és ne trollkodjátok tele a fórumot! Hol van az admin?
2020 04 27
Újabb profil: Marek8889 https://gardrobcsere.hu/marek8889-191173
2020 06 27
1 2