Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

katt5689 profil

Ismeri vki? Nem lehetne letiltani az oldalról? Állandóan üzenetek jönnek tőle, mindig más termékre, és e-mail címet kér, meg árat eoro-ban.
2020 04 25
Nekem is.
2020 04 25
Csaló!!! Kb 1 hónapja csinálja az egészet mindig tíltják de újra és újra regisztrál és folytatja! Rengeteg fórumot csináltak miatta már. Mindig más névvel van fent de értelmetlen hülye szövege meg az email-re válaszoljunk....akinek van esze nem reagál egy ilyen üzenetre! Ne válaszóljatok,töröljétek aztán ennyi...én is azt teszem! Talán egyszer majd megunja.
2020 04 25
kat245674 ugynaz a személy, nekem is folyamatason üzeneteket küld és ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/6d775465c83c17bf23be073908c951f4.jpg)
2020 04 26
> EszterArdelean: > Ismeri vki? Nem lehetne letiltani az oldalról? Állandóan üzenetek jönnek tőle, mindig más termékre, és e-mail címet kér, meg árat eoro-ban. Jaj de jó, hogy megtaláltam ezt a beszélgetést. Nekem kkat7665899 profilon keresztült írt, az e-mailben pedig Kate Gomesként jelenik meg a neve. Angolul írt e-mailt.
2020 04 26
CSaló, nekem is többször írt, kate gomesként email, és többféle, de kat... néven is jelentkezett már. Azt írja elutalta az összeget euróban, ami persze nem igaz, és utána követeli vissza az el sem utalt összeget, fenyegetőzik, stb. Megírtam neki, ha még egyszer próbálkozik rendőrséghez fordulok, azóta nem próbálkozott pénz visszakéréssel, de más néven megint megpróbált megkeresni. Vigyázzatok vele és magatokra is. Üdv. mindenkinek. <3
2020 04 26
Hihetetlen! A századik téma van megnyitva...nem unjátok még? Mit panaszkodtok, mindenki tudja, (már az értelmesebbje) hogy egyértelműen csaló és TI még megadjátok az adataitokat??!! Miért kell neki válaszolni...reménykedtek a nagy "haszonban?" Aki írt neki, az megérdemli és ne trollkodjátok tele a fórumot! Hol van az admin?
2020 04 27
kaat54655 Ide vele: 🤍Eredeti szőrme mellény, most 7000huf🐑 Helló, mi az euró ára a cikknek. Írj nekem ide: [email protected] csak e-mailben.
2020 04 27
kaat6768696 Helló, mi az euró ára a cikknek. Írj nekem ide: [email protected] csak e-mailben.
2020 04 29
Tech szemszögből egy kis megjegyzés: valószínűleg VPN-t használ, tehát nem lehet IP-cím alapján sem blokkolni.
2020 05 01
kaatr556 felhasználónéven írogat a csaló [email protected] email címmel
2020 05 01
> Juditt: > Hihetetlen! > A századik téma van megnyitva...nem unjátok még? Mit panaszkodtok, mindenki tudja, (már az értelmesebbje) hogy egyértelműen csaló és TI még megadjátok az adataitokat??!! Miért kell neki válaszolni...reménykedtek a nagy "haszonban?" > Aki írt neki, az megérdemli és ne trollkodjátok tele a fórumot! Hol van az admin? Teljes mértékben egyet értek! Már tényleg nagyon bosszantó hogy mindenhol ez a téma!
2020 05 01