Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Népszerűség növelése gardróbcserén

Sziasztok! Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy nektek mennyi időbe telt, míg beindult az oldalatok? Tudom, hogy nagyon sok mindentől függ ez (visszajelzések száma, kiemelés stb), viszont azt látom, hogy nagyon sokan kedvencek közé teszik a ruhákat, nagyobb érdeklődést mégsem veszek észre. Illetve ha valaki ír, hogy méretet vagy további képeket kér, válaszadás után eltűnik. Segítsetek, hogy tudnám kicsit fellendíteni az oldalam?😊
2020 12 12
Szia. Nem tudom konkrétan, de leírnám a tapasztalatokat. Évek óta vagyok itt, van amikor hetekig senki érdeklődő, máskor pedig hirtelen naponta adok el valamit. Mindig írok visszajelzést (ezt sajnos sokan nem teszik meg). Nemcsak itt hirdetnek, hanem máshol is. Csak előre utalás után postázom, így még sosem verték át, természetesen aznap vagy másnap fel is adom a csomagot. Olyan sajnos volt, hogy napokig foglaltam a ruhát valakinek, de a végén még annyira sem méltatott, hogy bocs, de mégsem kell. Emiatt sajnos tudom az én hibám, de nem adtam még egyszer sem negatív értékelést, pedig nem ártana, jövőre bekeményítek 😉 Olyan is sokszor van, amit nem igazán értek, hogy szeretnék megvenni valamit, megkérdezem, hol és mikor, de sosem írnak vissza. Akkor maradjon rajtuk, túllépek rajta, csak akkor minek hirdet? Szerencsére sok szuper csajszival találkoztam már, szép ruhákat kaptam/cseréltem. 😍 Mindig gyorsan válaszolok, sajnos olyanok is vannak szép számmal, akiknél napokat kell várni egy fél mondatra is. Van olyan ruha, amit felteszek, szinte azonnal elkel, van, amit akár évekig is, de hiszem, hogy minden ruha előbb-utóbb megtalálja az új helyét. Összeségében nagyon szeretek az oldalon böngészni, új kincsek után kutatni. Kitartást kívánok! Hidd el, lesz sok sok kedves vásárlód! 😍
2020 12 12
Szia! Én már régi motoros vagyok, az első pozitív értékelésemet majdnem 5 éve kaptam:) És azóta begyűjtöttem mellé még 253-at, negatívat, semlegeset pedig egyet sem. Nos, ami nagyon fontos, a jó minőségű kép, és egy minimális leírás. Ha a kép nem ragadja meg, és legalább a márkát, méretet és egy-két infót nem találnak az adatlapon, onnantól az már nem érdekes. Nálad szerintem ez teljesül. És persze, a klisék...legyen jó áron, legyen márkás és az évszaknak megfelelő, ha ez a három teljesül, nagy valószínűséggel elkel a holmid. Ha hónap eleje-közepe van, jobb a forgalom, mint a végén, illetve december egy kicsit "lassabb". Ugyanígy, a nagy leárazosok, black friday és szezon végig, nem tesznek jót a forgalomnak. Az, hogy valaki válasz adás után eltűnik, ritka prosztóság. Ilyenkor én pár nap múlva rákérdezek, hogy jó lett a méret? mégsem kéred? általában válaszolnak ezek után. Annak, akinek megadom az utalási adatokat, lehát már az utolsó előtti lépcsőnél tartunk, és eltűnik, semlegest adok. Nos, nekem ezek lennének a tanácsaim, jó gardróbozást kívánok!
2020 12 14
Szia! Nem fogom elismételni, amit az előttem szóló lányok elmondtak, midnenben egyet tudok érteni velük. Én is 5 éve vagyok már itt, ami sajnos az értékeléseimen nem nagyon látszik, legalább 2x ennyinek kellene lenni, de hát nem erőltethetem rá mindenkire, hogy ugyan értékeljük már egymást. Sokan nem foglalkoznak vele sajnos. Egyébként, ha már lesz 10-15 pozitívod könnyebb lesz. Szerintem a csere jó lehetőség, hogy felpörgesd az értékeléseidet, utána már könnyebben mondhatod majd, hogy inkább eladni szeretnél. Még egy tipp, ami nálam most nagyon feldobta az üzletet, hogy hirdetek eseti akciókat illetve aukciókat és ezekről DM-et készítek. Megnéztem az oldalad, szerintem nagyon szép képeket csinálsz, tetszetős a gardróbot és úgy látom informatív is. Szóval legyél türelemmel, be fog indulni ;)
2020 12 14
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát, és igyekszem megfogadni minden tanácsot!😊
2020 12 15