Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Visszajelzések fontossága! MINDIG ADJ VISSZAJELZÉST!

Amint mindenki láthatja, az oldal tele van csalókkal, ezért nagyon fontos, hogy visszajelzéseket adjunk egymásnak! Ez annak is fontos aki kapja, hiszen így a potenciális vevők bizalmat szavazhatnak neki, de a vevőnek is fontos, mert így nagyobb eséllyel kerüli el a csaló eladókat, illetve az eladó talán rugalmasabb lesz vele szemben, ha azt látja a visszajelzések alapján, hogy megbízható, komoly vevő. Kérlek titeket, NE KELJEN KÖNYÖRÖGNI A VISSZAJELZÉSÉRT! Még egyszer az ember rákérdez, hogy megtennéd-e, de utána már kínos, annak ellenére, hogy tudom megbízható eladó vagy kedves vevő voltam. AMI NAGYON FONTOS a visszajelzésnél, hogy ezt MINDIG AZ ÉRTÉKELENDŐ SZEMÉLY OLDALÁN tegyétek meg és ne a saját porfitolokon a kapott értékelésre válaszként. Annak semmi értelme! (Ha tőlem akarnak venni, nem a korábbi vevők oldalán fognak lecsekkolni.)
2021 03 08
👍
2021 03 08
Az a baj, hogy az ilyen és ehhez hasonló fontos témákat pont azok nem fogják elolvasni, akikre vonatkozik! Alapnak kéne lennie, pl. vaterán is értékeléses rendszer van, de nem... nagyon sok ember egyszerűen nem veszi a fáradtságot, hogy egy rövid mondatot leírjon. :(
2021 03 08
Teljesen egyetértek, de sajnos én is azt tapasztalom, hogy az emberek nagy része nem akar visszajelzést adni. Én ezt már rég elengedtem, mert nem akarok könyörögni minden alkalommal, különben már dupla annyi értékelésem lenne. Sajnos alapnak kéne lennie, hogy mindkét fél ír visszajelzést, de nem az...sőt egyre inkább nem. :(
2021 03 10
Miután másodszorra is hiába kértem a visszajelzést, így én is levettem az én pozitív értékelésemet. Egyelőre itt tartok, jobb ötletem nincs, meg ez a bejegyzés. Hátha, hátha valakire hat.
2021 03 11
> meszianna: > Miután másodszorra is hiába kértem a visszajelzést, így én is levettem az én pozitív értékelésemet. Egyelőre itt tartok, jobb ötletem nincs, meg ez a bejegyzés. Hátha, hátha valakire hat. Én is ezt szoktam, ha nem ad, de én meg írtam, akkor kitörlöm, csúnya vagy nem csúnya. Mást nem igen lehet tenni, max puffogni magunkban egyet. ,:)
2021 03 11
Valóban fontos lenne, és nem csak itt, a visszajelzések rögzítése. Én az élet minden területén élek ezzel a lehetőséggel, webshopokban, szolgáltatók Facebook oldalán (ahol be van állítva az opció). Mielőtt online vásárlásról döntök, alaposan át is olvasom ezeket, amelyek a végső választásnál döntő súllyal esnek a latba.
2021 03 20
Sziasztok! Szerintem is alap a visszajelzés. Én is azt tapasztaltam, mint ti, hogy vannak olyanok, akik elfelejtik, ha kérem az értékelést akkor sem adnak, nem foglalkoznak vele, nem érdekli stb. Szerencsére kevesebb van az ilyen esetekből. A legtöbben vagyis a többség azért tisztességesen készít visszajelzést, az üzlet lezárulta, lebonyolítása után, teljesen természetes. Ja és még egy infó az újaknak. 1 felhasználónak csak 1 értékelés adható, akkor is ha többször, akár visszatérően üzeleteltek. Én sem tudtam,nehogy így van, magamtól jöttem rá, saját tapasztalatból. 🙂
2021 03 22
Arról is adjatok légyszíves visszajelzést ha csak HITEGETŐvel van dolgotok! Nagyon bosszantó, hogy kiadom az adataimat és eltűnik a vásárló. Ha előbb látom, hogy másoknak sem reagál, akkor nem is foglalkoznék az ilyenekkel. Szóval légyszi akár semlegest, de valamit írjatok a hitegetőkről is🙏🏻
2021 03 24
Sziasztok! Nuss21 felhasználónak utaltam de sem visszajelzés sem csomag nem érkezett! NE vásároljon tőle senki. Esetleg valaki tudna segíteni mi a teendő ebben az esetben?
2021 03 24
Szia! Jelezd az Adminoknak.
2021 03 24