Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Nem létező M77 Melegitövel akar pénzt keresni!

Sziasztok engem MOLNÁR VIVIEN Károsított meg, KERÜLJÉTEK.! egy my77 Melegítő helyett szakad nadrágot kaptam ráadásul piszkosan, 9000ft-om bánja amit 2hetig gyüjtöttem..=( OLX majd itt Gardrobcseren is feltette,, Most JOFOGASON IS HIRDETI BELLA NÉVEN Tiszaújvárosról Ugyanazt a my77 melgitőt radasul most 17.990ft ért…. [:sokkolt] Jelnleg BELLA felhszanloi névvel itt is de miután írtam neki törölte magát 1ora mulva…vajon miért.. ? … egy aljas csalo Nem szégyenli ráadásul újra, és ujra hirdetni és több emberektől ig 10 ezreket el lopni!! CSALO!! ha ennyire rá ér az ilyen jobb lenne inkább dolgozna! bár én mar tettem rendőri lépéseket de AZÉRT GONDOLTAM Ha itt is látjátok kisseb esély van rá h. több embernek eladja azt ami nincs! [:duhos]
2015 05 15
Köszönjük, hogy megosztottad velünk. Az ilyet fel kéne kötni....
2015 05 15
Szia, megnyitod azt a linket amit kiraktál ide, akkor van alul egy olyan szöveg hogy "Probléma a hirdettessél?" menj rá, azon belül rá tudsz menni hogy "csaló hirdető" és tudsz nekik írni. Valamint a ezen az oldalon is tudod jelenteni. Hátha kitiltják ezekről az oldalakról.
2015 05 16
szio köszönöm mar megtettem, [:vigyorog] [:nevet]
2015 05 17