Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Gardrobcsere alkalmazás mobilra!

Sziasztok nem tudom hogy másnak is volt már hasonló de nekem sokszor van amikor nem vagyok otthon de megszeretném nézni hogy írtak e üzit gardrobon vagy valami és ilyenkor borzasztó a telefonom böngészőjében megvárni míg szép lassan betölt és úgy örülnék esetleg egy gardrob alkalmazásnak ha csak annyit lehetne megnézni hogy üzit kaptunk e az is jobb lenne a semminél legalábbis én nagyon örülnék neki :))) nem tudom hogy ez a jövőben valamikor megvalósítható lesz e :))) én imádnám!!! [:vigyorog] [:vigyorog] [:vigyorog] Orchiq
2015 05 25
Én is :D
2015 05 25
Csatlakozom :)
2015 05 25
Támogatom az ötletet!! [:kedvesseg] [:kedvesseg] [:kedvesseg]
2015 05 26
jól jött volna már párszor nekem is, legyen ilyeen!! [:mosolyog]
2015 05 26
:DDD hát igen nekem is , főleg amikor a csaj a gardrobcserén mondja le a talit...!
2015 05 27
Én megvagyok a böngészővel is, eddig se voltam nagy közösségi oldal nézegetős, de ezt az oldalt napjába nem tudom hányszor nézem meg és egyszerűbb lenne egy jó kis appal. :) :D
2015 06 19
ez nagyon szuper lenne. (Y)
2015 07 09
Tetszik az ötlet!
2015 08 05
Rengetegszer gondolok én is erre, és várom, mikor jelentik be, hogy na akkor mostantól lesz app! Igazán hasznos lenne, ha másért nem, első körben csak az üzenetek kezelésére is.
2016 04 16
Szuper Volna!
2016 07 04
Egy ilyen alkalmazas nagyon megkonnyitene a kommunikaciot!
2016 08 31
Csatlakozom! A jelenlegi elérés telefonon böngészővel borzasztó lassú, és a képeket se tölti be csak nagyon hosszú idő után. Gyakran előfordul az is, hogy egy üzenetet elkezdek írni út közben, de hiába megyek a küldésre, elölről kell kezdenem. :( Szóval hajrá az app-ért! :)
2016 11 25