Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Segitseg!!! Atvertek?!

azért írd ki ide a nevét... hátha másnak is van gondja vele
2014 11 11
ZsuzsannaBarth: Ez durva! :S
2014 11 11
Mar nem tudom mi volt az itteni neve, de amit o leirt az Bodog Adrien....
2014 11 11
Egyebkent egy 4000 ftos converse taskarol van szo, amit azota is varok
2014 11 11
Szuper, mert hiába jelentjük a JELENTÉS gombbal másoknak is lehet van függő ügye vele kapcsolatban. Anita, lehet hogy csak felfüggesztették a Gardrobcseres lányok a profilt, mert pl szettben hirdetett, vagy valaki jelentette... írj az adminoknak hátha...
2014 11 11
Megprobalom... Lehet. Bizakodok hatha elokerul... Csak ha toroltek mar o se fog engem megtalalni....
2014 11 11
akkor nem látod a levelezéseteket sem?
2014 11 11
De igen, minden megvan, csak o tunt el... Van nevem es cimem is, de eltunt.... Es mar regen megkapta a penzt....
2014 11 11
nem akarom szétoffolni Anita levelezést de sajnos az én esetemben én voltam a balek...feladtam a csomagot mielőtt láttam volna a fizetési rendelvényt :-(( sajnos ezt használták ki hogy tényleg mihamarabb akartam küldeni a cuccot onnan meg jött a kamuduma, hogy utaltam, csak hétvége van és majd hétfőn látszik, utána pedig semmilyen levelezésemre nem válaszolt.. zsu
2014 11 11
Anita olyat találtam, hogy Bódog Adrienn két n-el! Tiszasüly nem nagy falu lehet érdemes lenne betelefonálni a helyi faluházára valami osztálytalálkozót szervezel vagy valami szöveggel... Hmm?
2014 11 12
Nagyon aranyos vagy, hogy igy foglalkozol a kis ugyemmel. Ot en is lattam facebookon, de mas a telepules... Megprobalok irni neki, hatha o az .... Nagyon koszonom :)
2014 11 12
Sziasztok! Sajnos én is rosszul jártam Boltkoroslány nevű felhasználóval... Nagyon kedves volt, de sajnos csak volt, mert amint átutaltam neki a pénzt, valahogy eltűnt!!! [:felo] [:frusztralt]
2014 11 12
Sziasztok.én is elutalatam a pénzt a Boltkoroslány nevü felhasználonak.jövöhéten azthiszem beszélek egy rendör ismerössel mittehetek ilyenkor.ip cim számlaszám szerintem totál bukta neki!
2014 11 14
Kedves Lányok! Arra kérek mindenkit, hogy küldje el a problémás felhasználó linkjét és azonnal kitiltjuk őket az oldalról, az IP címet is blokkolva, így nem fog tudni más névvel is regisztrálni. Ide jöhetnek a linkek [email protected], a levél tárgya legyen: Csaló Csak olyan felhasználókat tiltunk ki, akik esetében biztosak vagyunk abban, hogy csalók. Tehát, olyanok, akik 3 hete nem küldik a pénzt/ruhát, vagy akiknek csak/túlnyomórészt negatív értékelései vannak. Olyan esetben, ahol elkeveredett egy csomag, de az illetővel egészen addig minden rendben volt, (értsd: pozitív visszajelzések) ezt nem tudjuk megtenni. Ebben az esetben felvesszük vele a kapcsolatot, hogy a problémát megoldhassuk!
2014 11 16
Én is jártam már hasonlóképpen másik oldalon. 10ezer ft-ot utaltam el elöre ruhákra. Természetesen nem kaptam meg őket....:-( Feljelentést tettem a rendörségen, kinyomtattam a levelezésünket, nevet számlaszámot megadtam, de 10e ft alatt szabálysértésnek minösül, és mivel a bank nem adhat ki ügyfeleiröl személyes adatokat, igy le is zárták a nyomozást.:-(
2015 10 09