Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Gardrobcsere feketelista

Sziasztok! Gyűjtsétek ide a neveket, címeket, linkeket a csalókról, hogy a többiek ne fussanak bele még egyszer ugyanabba a hibába. Hogy áttekinthető legyen, ide tényleg CSAK az infót írjátok a csalókról, az egyebeket, kérdéseket másik topic alatt beszéljük meg! Ha utaltál és nem kaptál csomagot: név, számlaszám Ha küldtél, de nem fizettek: Név, cím Profilnév önmagában NEM elég, hiszen más névvel újraregisztrálhat! Tanács: Olyannak utaljatok, akinél már többen is vásároltak korábban, és mind elégedettek voltak! Akkor adj fel csomagot, ha az ára megjött a számládra!
2014 11 11
Bodog Adrien Tiszasüly Tobb infom nincs :(
2014 11 11
Vivien0216 Medves Vivien 5234 Tiszaroff, Szegfű út 3/c elküldtem neki egy cipőt elfelejtette kifizetni...
2014 11 11
Akkor jelezzük az adminnak, ő látja a beszélgetést, be lehet neki mutatni/scannelni az utalási bizonylatot/feladóvevényt, és akkor törli a bosszúvágyó felhasználót és a hozzászólását is. Remélem ennyi elvárható :) Amúgy más fórumokon az OLX-es és egyéb csalók neve és számlaszáma is gyűlik, és még senki nem próbálta a szenvedő alanyt bemocskolni. Utánanéztem, valaki netes csalás miatt börtönt is kapott, szóval ez nem játék
2014 11 11
Lányok! Ahogy Baba711 is írta, ide csak a csalók adatait írjuk le. A történeteket máshova, más topikban meséljük el! Így elég zűrzavaros lesz.
2014 11 11
Zagyva Nikolett.Tiszasüly. vele is vigyázzatok! Csaló!
2014 11 12
MSFashionista, NoraSonja, Boltkoroslány = egy és ugyanazon személy, csak óvatosan, mert lehet több névvel is fent van az illető... Én már pórul jártam vele elég rendesen..:(
2014 11 12
én is tuti egy és ugyan az a személy utalásnál Szabó Ágnes nevet add meg
2014 11 12
Boltkoroslany, Szabó Ágnes névre utaltam nem kis összeget. Egyébként a lapján azt írta,hogy vidéken tartózkodik, mindenkinek válaszolni fog, de ennek már több hete:(
2014 11 12
Sziasztok! A "boltkoroslánnyal" én is így jártam. Elutaltam neki a pénzt, azóta semmi, pedig két hét telt el... Raiffeisen Bank 12023132-01355313-00100004 Szabó Ágnes
2014 11 12
angyalka87 VARKONDA TÍMEA11773346-02014872 Elutaltam neki a pénzt mert megadta a nevét számlaszámát. Posta nem jött,írogattam neki,aztán irt hogy már eladta és hogy visszafogja utalni a pénzt! 1 hónapja várom a pénzem,és nem irt vissza azóta sem!!!!
2014 11 12
mucsi77 Nagyon nem ajánlom, megbízhatatlan!
2014 11 13
Szabó Ágnes névre én is utaltam nem keveset kb 2 hete.nem reagál semmire.mi ilyenkor a teendö? Rendörség?
2014 11 14
Kedves Lányok! Arra kérek mindenkit, hogy küldje el a problémás felhasználó linkjét és azonnal kitiltjuk őket az oldalról, az IP címet is blokkolva, így nem fog tudni más névvel is regisztrálni. Ide jöhetnek a linkek [email protected], a levél tárgya legyen: Csaló Csak olyan felhasználókat tiltunk ki, akik esetében biztosak vagyunk abban, hogy csalók. Tehát, olyanok, akik 3 hete nem küldik a pénzt/ruhát, vagy akiknek csak/túlnyomórészt negatív értékelései vannak. Olyan esetben, ahol elkeveredett egy csomag, de az illetővel egészen addig minden rendben volt, (értsd: pozitív visszajelzések) ezt nem tudjuk megtenni. Ebben az esetben felvesszük vele a kapcsolatot, hogy a problémát megoldhassuk!
2014 11 16
Sziasztok csajok! Engem ő vert át:VerdesZsuzsa VERDES ZSUZSA OTP:11773449-01124167
2014 11 27
1 2 3 4 5 ... 35