Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Gardrobcsere feketelista

G_Ancsi 11773346-80424699 név: Grulyó Kálmánné erre a szamlára utaltam .kedves volt végig, elküldtem a pénzt, azóta hiába irok nem ír vissza.és persze a cipő sem érkezett meg .....
2016 09 06
HGinike alias Horváth Gina. Egy hónapja utaltam a pénzt, azt mondta max 10 nap, persze már nem válaszol semmire. Azóta láttam többeket átvert, én szeretnék feljelentést tenni, ha van esetleg még valaki, akit átvert, akkor várom a priviket, úgy még gyorsabb a dolog.
2016 09 06
> nikkike: > HGinike alias Horváth Gina. Egy hónapja utaltam a pénzt, azt mondta max 10 nap, persze már nem válaszol semmire. Azóta láttam többeket átvert, én szeretnék feljelentést tenni, ha van esetleg még valaki, akit átvert, akkor várom a priviket, úgy még gyorsabb a dolog. Nem kell feltétlenül várnod senkire, jelentsd fel a lehető leghamarabb, ahogy tudod minden bizonyítékkal együtt! Egyébként is lehetséges, hogy már mást lehúzott máshol és már feljelentették többen is, és lehet pont a te feljelentésed "ér célt"...
2016 09 07
> Husanka: > > nikkike: > > HGinike alias Horváth Gina. Egy hónapja utaltam a pénzt, azt mondta max 10 nap, persze már nem válaszol semmire. Azóta láttam többeket átvert, én szeretnék feljelentést tenni, ha van esetleg még valaki, akit átvert, akkor várom a priviket, úgy még gyorsabb a dolog. > Nem kell feltétlenül várnod senkire, jelentsd fel a lehető leghamarabb, ahogy tudod minden bizonyítékkal együtt! Egyébként is lehetséges, hogy már mást lehúzott máshol és már feljelentették többen is, és lehet pont a te feljelentésed "ér célt"... Helyi rendőrkapitányságon is megtehetem? Azóta rucishop és linuslina is ő és ott még több lány esett áldozatául. Neve Horváthné Serbán Anikó, megvan a lakcíme, minde.
2016 09 12
petrus011 11773456-30755727 Lóléné Molnár Ildikó
2016 09 20
Sziasztok! Én új vagyok még itt ,de sikerült elsőre buknom 4000 ft.-t. Név:Palfi Petra Mylaurita néven "ügyködött"
2016 09 22
Sziasztok! Újabb csalóba botlottunk. Jelenleg hármunkat vágott át, 1700, 3500, engem pedig 7000 Ft-tal szegényedve. IrishCoffee néven van (Szeged, Egyenlőség u. 21.) és Kovács Norbert (párja) nevére utaltal. 09.09-én már elutaltam, közben egyszer hitegetett, azóta sem jön a termék. A többiek már régebb óta várják a terméket, amit azóta is eladásra kínál. Gondolom, már többször is eladta. Érdekes módon 15 + visszajelzése volt eddig, ezért bíztunk meg benne. Most elkezdte a kis bűnös játékát, és hiába írunk neki, fel sem jön. Talán már más felhasználó néven folytatja a hölgyemény (nézzetek rá, a tetkói alapján talán felismerhető lesz). Most arra gondoltunk ráküldjük a rendőrséget, talán hármunk bejelentése ér már valamit, hiába kevés az összeg, itt a csalás a lényeg. Mi a véleményetek? Köszi Szilvi
2016 09 24
> Sissy0513: > Sziasztok! Én új vagyok még itt ,de sikerült elsőre buknom 4000 ft.-t. Név:Palfi Petra Mylaurita néven "ügyködött" Szia!sajnos vele mar sokan porul jartunk jelentsd fel mindenkeppen mert mar biztosan masok is feljelentettek.en mar egy ideje fent vagyok az oldalon de mikor regisztraltam az elso o volt aki irt es egybol atvert.sok neve van volt.mindenkeppen olvsad el az egesz feketelistat nehogy belefuss a csalokba.
2016 09 27
Békési Ágnes Szigetcsép.. Bubblegum néven fut Csaló
2016 09 29
tita202 Vigyázzatok vele Csaló. ...Augusztus 22-én átutaltam egy LV táskának az árát. ....Azóta sem kaptam meg. Úgy hiszem elég türelmes voltam. A neve : Csere Zsuzsanna. Jogosult számlaszáma 11600006-00000000-49957642 Fogadó bank Erste Bank Zrt. Hajmáskér Jókai lakótelep
2016 10 02
Panna91 Brindas Szandi Pusztaottlaka Dragán u.13 5665
2016 10 25
GinaTakács egy áll profilos illető,több néven is fent van az oldalon. Szórakozása,hogy tisztességes eladókat zaklat és negatív vissza jelzéseket ad,hazug állításokkal.
2016 10 27
Divatstyle Varga Ildikó Kétegyháza Csabai utca 2. 5741 Cseréli a terméket, elküldöd neki ő nem küld semmit ! Se választ, semmit nem kapsz ahogy elküldted a terméket.. CSALÓ
2016 10 31
Love 12 néven fut a kis aranyos. Hazudozik össze-vissza, a pénzt elteszi, de nem küldi a megvásárolt árut. Egyfolytában csak ígérget fűt-fát. Szerintem a feltett cuccai sincsenek meg, csak képeket tölt fel valami ócska cuccokról, közben meg állítom,hogy réges régen eladta őket.
2016 11 03
én lassan ott tartok, hogy a google jóbarát, facebook is..és szívbaj nélkül posztolgatnám a csalók profilját, írnék a kedves csaló iskolájának, munkahelyének..arról nem beszélve ha bizonyos km-en belül lakik biztos, hogy bekopognék. Rohadt dühítő, hogy ezek az emberek nincsenek kitiltva és van létjogosultságuk visszaregisztrálni más profillal. Elhiszem, hogy ekkora létszámnál és beregisztrált embernél nehéz nyomon követni ki - kicsoda, de jó lenne egy olyan rendszer ami jobban leinformálja a tagokat!
2016 11 03
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 35