Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Nem ír vissza az illető...

Velem is sokszor előfordult h nem írtak vissza-..akkor minek hírdeti??? :-) az is még érdekes h sok ember érdeklődik d
2015 10 09
Sziasztok, nekem olyan tapasztalataim vannak, hogy ráírok egy hölgyre, valós vételi szándékkal, eltelik 10 nap, megint ráírok, majd húsz és 30 nap, de nem kapok választ, egyszer sem. Eközben azt látom, hogy az illető nap mint nap feljelentkezik az oldalra, még sem válaszol. 3 személlyel történt így, és negatív értékelést adtam nekik, nem a termék minősítésére, hanem kommunikációjának minősítésére. Hiszem, hogy ez a közösségi csereberélés kiemelten igényli a legalább minimálisan elfogadható mennyiségű és minőségű kommunikációt. A lényeg, hogy míg a saját (negatív) értékelésemnek legalább elvi alapja volt, mindhárman visszaminuszoltak bosszúból. Így mi értelme van a minuszolásnak? Hiszen akit leminuszolsz az tuti vissza fog minuszolni, és azt fogja sugallni: "NEM vagy megbizható."
2015 10 09
tehát ha valakit leminuszolsz akár jogosan, az !egy az egyben! azt jelenti, hogy saját magad is minuszol(tat)ni fogod. Ez nem igazságos.
2015 10 12
Sziasztok! :) Elutaltam pénzt egy sapkára, már két napja, annyit kértem írjon ha feladta.. azóta se válasz, se sapka.. "justbogi" a felhasználónév, valaki tud róla valamit?
2015 10 22
Sziasztok! van egy olyan problémám hogy egy csajszival cserélnék és eddig pozitív visszajelzései voltak, és bíztam benne én fel is adtam a csomagot kedden viszont azóta látom h rendszeresen belép és nem ír választ h elküldte nekem vagy nem! ilyenkor tudok esetleg valamit tenni? Ez volt az első cserém, és sajnos csalódnom kellet.
2015 10 28
Szia! Most csak bemásolom, amit egy másik topicba írtam hasonló probléma miatt: "Én a helyedben várnék még egy-két napot, minden nap írnék neki (nem támadó, hanem kedves stílusban), mjad ha nem reagál, akkor megfenyegetném a rendőrséggel. Neked megvan a feladóvevényed, az üzenetek, amelyekben megegyeztetek a cseréről - mindened van, amivel szabálysértési eljárást indíthatnak ellene. Vagy elküldi a csereterméket, vagy feljelented. (És igen is, jelentsd fel! Lehet, hogy semmi sem lesz belőle, de legalább szerzel néhány álmatlan éjszakát neki.) Azt is leírhatod, hogy ha nincs ideje postára rohangálni, küldje el DPD futárral - igaz, hogy drágább, de a saját lustaságáért ő fizessen meg, ne Te. Neked szükséged van a termékre és kész."
2015 10 28
Itt senki nem ír vissza??na jó...10-ből kettő talan.
2015 11 11
Ez borzasztó. De megakarsz venni valamit arra se ir akkor minek hirdet??? Nem értem én ezt, meg ennek qz oldalnak a nevében is benn van a csere, sokan szerintem besértődnek ha rákėrdezek akkor minek itt hirdet? Vagy tényleg nem is válaszolnak abszolut vagy napokig hihetetlenek...
2015 11 12
Sziasztok! Én egy kabátot vettem egy nőtől, befizettem a pénzt a számlaszámára, normálisan kérés nélkül elküldtem a bizonylatot, és azóta se kép se hang, hiába kérdezem tőle hogy mikor adja postára, hiába írok neki kérdőjeleket, semmi választ nem kapok, pedig azóta már párszor bejelentkezett, tudott volna válaszolni!!!! Még nem állítom róla, hogy csaló, mert tegnap utaltam el a pénzt, de eddig mindig normálisan szinte egyből válaszolt. Kezdek parázni, ha nem is tudja feladni már ebben az évben, nem haragudnék, csak legalább tisztelne meg annyival, hogy megírja! Volt már vki hasonló helyzetben?
2015 12 29
> berniivagyok: > Miért van az,hogy rámír(!!!) egy lány,cserével kapcsolatban,benne is vagyok a cserében,linkelem is az adott ruhát amire cserélném,aztán nem ír vissza... Pedig látom,hogy 1 órája fent volt.. > ENNEK MI ÉRTELME VAN? :|| Tényleg marhára idegesítő! Kérdez válaszolok mindent megmérek utána napokig nem jelentkezik csak ha ráírok hogy akkor most mivan!? Azon kívűl vagy kérdezzen simán az illető ha venni nem biztos hogy akar de ha használja azt hogy" ide vele" abból józan paraszti ésszel nem azt gondolja mindenki hogy egyértelműen meg akarja venni? Nem is értem. De persze az eladókra is igaz ez, kérdez az ember valamit és nem válaszol akkor minek hirdet, érdekes nekem a telefonom azonnal jelez és ahogy van egy csöpp időm mindjárt válaszolok!!!
2017 05 25
Sziasztok!Én már több termékre írtam,de valaki már hónapok óta nem lép be!Nem értem,pedig mindegyiknél sok cucc van fent!
2017 07 14
1 2