Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

NE LEGYEN BLOKKOLÁS AZ OLDALON!!!!-Egy hozzászólás is segíthet ,hátha elolvassa az Admin!!!

Kedves Admin!!! Kiírásomra több mint két tucat ember jelzett hogy blokkolva van az oldalon,meglepően tapasztaltam,hogy senki sem érti miért történik ez. Egy nagyon kedves ismerősömmel történt az eset,hogy blokkolva lett a forumban...sajnos megkérdezésemre senki nem tudott kielégítő választ adni,sőt... elmondásuk szerint te,mint admin,nem vagy hajlandó semmit sem tenni,még választ irni is csak nagy ritkán. Amit senki nem ért: több tucat csaló van volt és talán lesz is az oldalon aki átver mindenkit lehúz pénzzel,elküldeti a csereterméket de ő nem adja fel stb. Ők itt vannak az oldalon, hírdetnek,hozzászólnak, kitesznek forumokban.... DE AZOK AKIKNEK 10,20,30 POZITÍV ÉRTÉKELÉS VAN AZ OLDALÁN,mert véletlen,vagy esetleg valami olyat írt ki amit te "sértőnek" találsz az BLOKKOLNI KELL..... Szerencsére nem velem történt az esett,de azok akikkel ez történt azok nem tudnak kiállni a jogaikért amit ennek az oldalnak adnia kellene,hiszen blokkolás alatt nem tudnak szinte semmit csinálni,elveszti az oldal az érvényességét. Ők miért nem kapják meg a jogot arra,amit a többi 10,100 vagy 1000 ember megkap????? Utolsó sorban remélem minél többen elolvassátok ezt,és ti is mellém/mellénk álltok,hogy megszűnjön az oldalon a BLOKKOLÁS, hiszen ők nem vertek át senki,egyszerűen rossz helyre írtak valamit,de az hogy figyelmeztetés nélkül letiltják az .... !CSAK AZOK TUDUNK ÖSSZEFOGNI AKIKKEL EZ MÉG NEM TÖRTÉNT MEG HISZEN AKI BLOKKOLVA VAN...... Ő NEM TUD VÉLEMÉNYT KIFEJTENI FORUMBAN. UI: Kedves Admin! Lehet nem sokáig marad itt ez a posztom és énis blokkolva leszek,de én szerettem volna kifejezni véleményemet . Üdv:Julika
2015 07 03
Nem leszel blokkolva a véleményed miatt [:mosolyog] a másik topikban feltett kérdéseidre is már válaszoltam. Semmilyen hátrány nem éri a felhasználókat továbbra is tudják az oldalt használni, csak a fórum hozzáférésük lett korlátozva.
2015 07 06
Az nem elég ha forumban tiltva van?? Hiszen az az egész oldal lelke!!!! Ha megnézed te mint Admin láthatod hányan is írnak ki forumban napi szinten!!!!! Az nem azt igazolja hogy igenis fontos a forum használata???
2015 07 07
De fontos, mint ahogy a szablyok betartasa is. Mint irtam a forumrol vannak letiltva nem az oldalrol.
2015 07 08
Blokkolva nem csak folyamatosan törlöd a kiirásomat..... Én azt értem hogy szabályok,de akik napi szinten megszegik,más forumban irnak, internetes képet raknak ki, azok mégis hogy-hogy nincsenek a mai napig sem blokkolva???? Lehet hogy "pofára " megy az egész????????
2015 07 23
Kedves Julika miért törölted a másik topikot, ahol mindent leírtam?
2015 07 23
Jogos szerintem is a kerelem, hogy szunjon meg ,mert en is csak azert hoztam letre meg 1 profilt, hogy tudjak irni a forumra. Mert eleg nagy hatrany az h le van valaki blokkolva... Pl: kerestem egy ruhat de forumba nem tudtam kiirni ugye bar es ezert csinaltam egy ilyen "termeket" es mivel ugye bolti kep volt kinn 1nap utan kitoroltek, szoval esely nincs arra hatha megtalalom a keresett termeket.... Es akciot semmit nem tudok kiirni es arra sem kaptam magyarazatot miert lettem leblokkolva ...
2015 07 25
MarosiFanni,látom teis egyet értesz a felháborodásommal,amit ugyebár az Admin nem ért miért,,...de ahogy szép sorjában jönnek a panaszos,és tiltott emberek,majd rádöbben az Admin is hogy valami tényleg nem oké ezzel a blokkolással...... Egyébbként már felröppent olyan hír az Admintól egy ugyszit blokkolt embernek irta hogy ÁLLÍTÓLAG a blokkolás időtartama 1 hónapra csökken.......de azóta sincs SEMMILYEN intézkedés!!!
2015 07 26
Milyen intézkedést szeretnél? Nem járt még le az egy hónap a tiltott felhasználónknál, amint lejár fel lesz oldava a tiltás. Egyébként, ha nem kellene folyton a "bizonyítványomat magyarázni" egy szabállyal kapcsolatban akkor több idő maradna más dolgok elintézésére is...
2015 07 26
ezelőtti profilomon a nevem Maryett volt 46 visszajelzésem volt abból 0%negativ. Akkor én is rosz helyre irhattam volna valamit és ezért lettem blokkolva? [:siras] én melléd állok remélem megszűnik [:szomoru]
2015 07 28
A blokkolasod fel lesz oldva 1 honap mulva. Ha ez automatikusan nem tortenik meg irj egy emailt nekem.
2015 07 29
> Beatrix: > A blokkolasod fel lesz oldva 1 honap mulva. Ha ez automatikusan nem tortenik meg irj egy emailt nekem. Szia! En kaptam jogtalan ertekelest mert fenyt deritettem egy csalora...aki gondolom szivatasbol adott nekem egy rossz minositest. Hogy lehetne ezt toroltetni?
2016 02 18
Kedves Admin. Már másodjára töltöm fel a számomra eladó ruhákat, amit te törölsz. Mi ennek az oka?
2016 11 06