Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Szabadidő és hobbi /

Események, koncertek, kiállítások /

Használt rucik átvétele

Sziasztok csajok! Ha valaki tudja, hogy tart-e még a H&M használtruha akciója, legyen szíves jelezze! Van néhány rucim, ami úgysem fog elkelni, mert mindenkinek csak a márkás kell, és ígylegalább jó helyre kerülnének (a konténeres ruhabedobálás nem az én műfajom - és ellenőrizhetetlen is). Illetve azt is szeretném tudni,hogy pesten melyik H&M-ben veszik át a cuccokat. Köszi!
2015 09 27
Szia, a h&m-nél nem jótékony célra megy a használt ruha gyűjtés, hanem újrahasznosítják az anyagot, ebből lesz a Conscious kollekciós ruhák alapanyaga. Egy nagyobb "zsák" ruháért egy 500 ft-os kupont kapsz, amit 2000 ft feletti vásárlásnál használhatsz fel fél évig
2015 09 27
Szia Annuska! Nekem a fenntarthatóság is jó célt szolgál, főleg, hogy sajnos tudom, a konténerből nem mindig a rászorulók kapják :) Azt meg tudod írni, hogy melyik H&M-be lehet bevinni?
2015 09 27
a vörösmartyban az arénában és a westenben fixen tudom, hogy van ilyen, a többit pesten nem ismerem ebből a szempontból :( de apránként vidd be, mert egy nap egy személynek csak két kupont adnak :)))
2015 09 27
köszi szépen :) [:kedvesseg]
2015 09 27
Sziasztok! A H&M-ben most egy másik, hasonló akció is van: ha beviszel egy használt farmert (ha minden igaz, újrahasznosítják), azért egy új farmerből 20% kedvezmény jár, plusz egy 500 Ft-os kupon. :)
2015 09 27
A farmerakciot megerositem, elottem pont ugy akartak fizetni. Bar szegeny penztarosok nem egeszen tudtak mi, hogy van.
2015 10 01
Elvittem azóta, a westendben megerősítette a pénztáros csajszi, hogy pesten - elvileg - minden H&M-ben kell legyen konténer. Illetve más textileket is vihetsz, amik szakadtak, elhasználódtak (pl. függöny), én ilyeneket is vittem. Inkább mint a kukába dobás, és a rászorulók sem valószínű, h az elnyűtt cuccoknak örülnek.
2015 10 10
Sziasztok! Szerintetek most van még ilyen az üzletekben ? (Debrecenben)
2016 08 24
Szia ! Ha beviszed a családsegítőkhöz ,vagy a védőnőkhöz ,esetleg Iskolai adománygyűjtésnél leteszed ,hidd el a rászorulóknak fog menni és örülni fognak :)
2017 05 05