Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Nekem annyi az észrevételem, hogy inkognító, rejtett módban a böngészőből nem lehet a képeket léptetni, továbbá nem lehet kedvencek közé sem tenni és üzenetet sem lehet írni, csak ha átlépek sima böngészőbe.
2019 02 27
Kedves Admin! Megint (azaz még mindig, immáron több, mint fél éve!!!!) nem lehet képeket feltölteni a hirdetésekhez. Több eszközről 10edszerre sem enged: sem telefonon, sem laptopról, sem asztali gépről, sem mozilla, sem chrome, SEMMILYEN FORMÁBAN. A feltöltött képek a szabályoknak megfelelőek!! Ne haragudjatok, de ez már tényleg felháborító! Ha már nem éri meg az oldalt fenntartani, azzal sincs baj, de legalább egy fórum bejegyzésben kiírhatnátok, hogy innentől kezdve nem foglalkoztok vele, és hogy a sok "hülye" felhasználó ne reménykedjen, hogy valaha még orvosolva lesznek a problémák. Korrektség az nulla. Persze a fizetős szolgáltatásokat egyből levonjátok. Az érdekes módon működőképes...
2019 03 12
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! sziasztok, hiába lépek be, se üzenetet, se ide vele-üzenetet nem tudok írni, és a ruhák képei közül is csak az elsőt látom, váltani nem enged. levelet írni sem tudok nektek a Kapcsolatnál. mi lehet a gond? :(
2019 03 25
Sziasztok! Nekem magától letörlődött az összes termékem. Mi történt??
2019 04 01
Szia! Látom mindenhova odaírod ezt, úgyhogy itt is válaszolok neked, hogy a 2 évnél korábbi termékek direkt lettek törölve az oldalról, hogy friss legyen itt minden. Szerinem ez jó döntés volt, mert van pár ember aki be se lépett egy éve, de a termékeik ott voltak fent... Remélem tudtam segíteni neked☺️> Endina: > Na, ez az oldal is KUKA! :@ :@ :@ :@ :@ > Mivel hónapok óta megoldatlan probléma a rengeteg reklamáció ellenére (amikre soha senki nem reagál az oldal részéről) az, hogy a fotók továbbra is eltűnnek és soha többé nem kerülnek elő, ez az oldal is mehet a süllyesztőbe, sajnos! Láthatólag elhagyták, szánt szándékkal szétrombolták ezt is. :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@
2019 04 08
Sziasztok. Miért nem sikerül telórol feltöltenem? Mindent kitöltök de semmi. :(
2019 04 15
Zita.Bodnár nevű felhasználó csaló , aki miután utaltad a pénzt eltűnik Lehet valamit tenni ez ügyben ?? > Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk!
2019 04 24
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Szia! Én új vagyok itt. Véletlenül rossz méretet adtam meg, de nem tudom javítani a szerkesztésben. Hogyan írhatom át?
2019 04 28
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Szia! Én új vagyok itt. Véletlenül rossz méretet adtam meg, de nem tudom javítani a szerkesztésben. Hogyan írhatom át?
2019 04 28
> Ágica76: > > Beatrix: > > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! > Szia! Én új vagyok itt. Véletlenül rossz méretet adtam meg, de nem tudom javítani a szerkesztésben. Hogyan írhatom át? Szia! Úgy tudsz új méretet választani ha ismét módosítod a "ruha típusát" is. Pl: átállítod ideiglenesen "kiegészítőre" aztán vissza a megfelelő (más) kategóriára pl:"ruha > fürdőruha" és ekkor a rendszer újra enged méreteket változtatni (Sajnos nem túl logikus a működése)
2019 04 29
> Angelni: > Szia! > Látom mindenhova odaírod ezt, úgyhogy itt is válaszolok neked, hogy a 2 évnél korábbi termékek direkt lettek törölve az oldalról, hogy friss legyen itt minden. Szerinem ez jó döntés volt, mert van pár ember aki be se lépett egy éve, de a termékeik ott voltak fent... Remélem tudtam segíteni neked☺️> Endina: Hát ez aztán csodálatos..... Ezt máshol úgy oldják meg hogy x -hónap múlva jelez a rendszer, hogy "inaktiválódni fog a hirdetés ha nem újítod meg" és meg lehet újítani (akár pénzért is).És max ha erre sem jön semmi reakció akkor törlés. Nem úgy hogy valaki hasra ütés szerűen eldönti hogy mi az aktuális és full töröl mindent ... Szerintem sokkal ésszerűbb lenne naponta futtatni egy kódot ami végignézi ki nem lépett be x hónapja és annak automatikusan inaktiválni a hirdetéseit, ha meg legközelebb belép újra aktiválni. Ezzel kivédhető lenne, hogy azokat a felhasználókat szankcionálják akik nagyon rég óta itt vannak (még) és aktívan próbálnak eladni akár régebb óta meglévő ruhákat is.
2019 04 29
Sziasztok! Valamiért nem tudok képet feltölteni
2019 04 30
Kedves Admonok, egyszercsak eltűnt egy csomó termékem fényképe, pedig saját kép volt, a termékat ábrázolta...és ahogy látom másoknál is, nem értem igazán, mi történik. A terméklap megvan, a fotó eltűnt...ez minek köszönhető?
2019 05 04
Szia’ Miért nem tudok üzenetet küldeni a hirdetőnek?
2019 05 04
Szia! A gardrobcsere 97termékemből 50-nek leszedte a képét? Miért? Valamelyik évek óta fent van, eddig nem volt semmi gond vele..
2019 05 06
1 2 ... 45 46 47 48 49 50 51 ... 59