Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Elhanyagolt fiókok

Hátha egyszer tényleg lesz változás az ügyben, tehát leírom, mit gondolok. Én inkább hibernálnám a nem működő felhasználókat, mondjuk 2 hónapnyi teljes inaktivitás után. Mehetne nekik egy-egy figyelmeztető levél is e-mailben, hogy jelezzék, ha szeretnének még működni, különben alvó állapotba kerül a fiókjuk. Ez jelenthetné azt, hogy a feltöltött termékeik törlésre kerülnek, hiszen csak akadályozza a keresésben a tényleg vásárolni szándékozó tagokat. Van rengeteg termék ,aminek a tulajdonosa 2014 óta nem lépett be, elég kellemetlen, hogy ezek még megjelennek.
2016 10 05
Én is egyet értek...
2016 10 21
Egyetértek!
2016 10 28
Én szerintem kellene lehetőség legyen a hirdetésfeladásnál, hogy telefonszámot lehessen megadni.Ha én valamit nagyon el akarok adni, akkor szivesen megadom a telefonszámomat.Más oldalakon is kérik a telefonszámot amin el lehet érni az eladot.
2016 11 11
Sajnos nekem is csak 10 eladóból 6-7 válaszol ha érdekel egy termék, utána megnézem és hónapok/évek óta nem volt belépve. Támogatom a hibernálást/tételeik törlését!
2016 11 29
Kicsit felháborodtam, levelet írok az eladóknak válaszra sem méltatnak hetek óta.Vajon ők miért vannak itt ? :(
2016 12 06
Ezt én is támogatom! Mint web-programozó úgy gondolom valóban a felhasználói fiókok 2 hónap távollét utáni automatikus inaktiválása jelentené a megoldást! Ez annyit jelentene hogy amíg újra be nem lép az illető nem lennének láthatóak a ruhái (nem jelennének meg a keresésben). Ezt nagyon egyszerű megoldani : a felhasználóknak a név, város stb tulajdonságok mellett adni kell egy "státuszt" is (attól függően hogy az illető aktív-e vagy sem), a termékek listázásánál pedig csak az aktív státuszú felhasználók ruháit kellene megjeleníteni és már kész is.Persze ehhez azt is kellene rögzíteni az adatbázisba, hogy ki mikor lép be. A termékek automatikus törlését (ha nem indokolja helyhiány) nem javasolnám, mert van hogy az ember huzamosabb ideig nem tud eladni de mondjuk szeretné folytatni később, és több száz termék újra feltöltése már elég sok plusz munkát jelentene.
2016 12 08
> andi69: > Kicsit felháborodtam, levelet írok az eladóknak válaszra sem méltatnak hetek óta.Vajon ők miért vannak itt ? :( Sajnos sok az ilyen :( Azért sok kedves/normális kommunikatív eladó is van itt , remélem legközelebb normálisat fogsz ki :")
2016 12 08
Csajok szerintem az adminok is irtó ritkán nézik az oldalt.Én személyes üzenetet is írtam és arra sem válaszoltak.Tehát minden marad a régi :/ :/ :/
2017 03 09
Kedves Adminok! Lehet, hogy csak én futok bele ilyen gyakran a problémába, de az általam keresett és talált termékek több, mint 50%-ánál a felhasználó több, mint egy éve nem lépett be ide. Látom, hogy többen is írtak már ezzel kapcsolatban, de ez borzasztóan nehezíti a termékek megtalálását, mivel most minden egyes terméknél pluszban kattintok a hirdetőre, hogy lássam, mikor lépett be utoljára, és érdemes-e neki egyáltalán írni. Nem lehetne ezzel a problémával kezdeni valamit? Köszönjük!
2017 03 13
> AdminGCS: > Köszönjük az észrevételeket. A gardrobcsere nem adminokkal rendelkezik, hanem adminnal, ezért türelmeteket kérem, de igyekszem a javaslatokat mihamarabb továbbítani az IT csapat felé., hogy átláthatóbbak és praktikusabbak legyünk. Kedves Admin! Ez a probléma egyre többeket zavar, ahogy egyre több felhasználó van. Nem lehetne már intézkedni? Köszönöm!
2017 03 25
Támogatom...
2017 03 26
Mi van azokkal akik nem válaszolnak egyáltalán? Minek vannak itt akkor?
2017 04 12
> PersKriszti: > Sziasztok! > Tudom,hogy már kétszer is volt szó róla a fórumon,de mivel azóta se történt semmi,gondoltam még egyszer felvetem,hátha. Tehát ami a lényeg,hogy szerintem érdemes lenne törölni annak az eladónak a TERMÉKEIT(nem a felhasználót magát),aki bizonyos idő óta még csak az oldal felé sem szagolt. Én ezt a határt 3 hónapnak gondolom,mert aki ez alatt egyszer sem jelentkezett be, valószínűleg ez után sem fog sűrűn fellépni,és úgysem írsz neki,mivel tudod,hogy nem válaszolna. > Az ok,hogy számomra elég idegesítő,mikor keresek egy konkrét dolgot,agyon szűkítem a keresőt,majd kidobja azokat a termékeket,aminek a feltöltője utoljára nyáron,vagy esetleg tavaly lépett be. És persze pont arra lenne szükségem/az az álomruhám stb. Így ráadásul az oldal is áttekinthetőbb lenne,mert enyhén szólva kaotikus szerintem ez a rengeteg holmi,ami sosem lesz eladva. > Szóval újfent kérném a kedves Adminokat,hogy ha idejük engedi,legalább mint ötlet gondolkozzanak el egy ilyesmi megoldáson,szerintem sokunknak hasznos lenne. > Köszi,ha elolvastad! :)) Teljes mértékben igazad van ! :)
2017 04 13
Sziasztok bocsi hogy ide irok csak nem tudom ilyenkor mit kell tenni vagy kihez fordulni? Nem volt meg ilyen a mai nap vettem eszre a profilomon egy negativot nagy meglepetesemre egy lany irt hogy nem tud nekem uzenetet kuldeni erdekelne egy termekem ,kerdem en miert pont negativval(????) :D termeszetesen irtam en neki es azt is hogy nyugodtan leveheti,massal is volt mar ilyen? Azokat sem ertem aki csak azert ad a masiknak mert kapott egyet tolle es akkor legyen neki is, plane ahol nem tortent adas -vetel sem csere?(wtf??) csak en vagyok ezzel igy? Akitol veszek valamit vagy cserelek elso hogy megnezem miert kapott negativat es neha ugy elcsodalkozom:D megegyszer bocsi hogy ide irtam!
2017 05 06