Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Elhanyagolt fiókok

Én nem régóta vagyok az oldalon, de rengeteg zombi termékbe futottam. Tetszik, megvenném, írok az eladónak, és semmi válasz. Aztán megnézem mikor lépett be...2016-ban. :( Ezt biztosan nem szabadna megengedni, mert néhány év alatt tele lesz zombitermékekkel az oldal. Ha törölni nem akarják az adminok, akkor szerintem inaktívba lehetne tenni, vagy kizárni valahogy a keresésből, az nagy előrelépés lenne, és sok bosszúság megelőzhető lenne vele. Aztán ha az eladó belép, akkor visszaállíthatná aktívra. De van egy másik jelenség, ami még ennél is ezerszer bosszantóbb, és legalább 3-4 ilyennel találkoztam pár nap alatt: Az eladó belépett, és mégis lesz.rja hogy megvennék pár dolgot. Pedig nem alkudoztam, nem variáltam, csak megírtam neki hogy melyik cuccokat venném meg. Semmi válasz. Többször is beléptek azóta, és továbbra is semmi. Azért annyit illene írni, bocs eladtam már vagy valami...és mondjuk levenni a termékei közül. Minek akar valaki eladni bármit is, ha aztán ignorálja a vevőit?! Ahogy nevemm is írja, én ezt is szankcionálnám, ha valaki nem válaszol az érdeklődésre, a termék inaktív lenne. A harmadik bosszantó dolog (igaz kicsit más téma, majd megkeresem hova illik), hogy nem lehet leszűrni a kedvenceket egy eladótól lévő termékekre. Végig kell mindet nézni. A szűrések amúgyis nehézkesek. Hát néhány hét használat után ennyi a benyomásom.
2019 03 06
Támogatom!
2019 05 07
...és azóta sincs semmilyen változás. Van, akinek fent van a holmija, lenne is rá vevő, de már nem látogatják ezt az oldalt. Csomó cucc - amire igencsak fájt a fogam -, így veszett el. Szomorú.
2019 06 20
Egyet értek de én se várnék 3 hónapot. Szetintem két hetente egyszer mindenkinek van pár perce,hogy megnézze az oldalát úgy gondolom ha szeretné értékesíteni a dolgait akkor ez a minimum.
2019 09 29
Abszolút támogatom az ötletet, plusz még engem nagyon sokszor zavar (vásárlóként), hogy az ezer éve eladott termékek fent maradnak, tény hogy ki van írva, hogy eladva... én ezt nem engedném fennmaradni.
2019 11 02
Egyetértek az előttem szólókkal minden téren. Ha eladtad töröld, ha már nem lépsz töröljék a cuccaid...
2019 12 18
1 2 ... 4 5 6