Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Helyzetjelentés Mindenkinek

Rohadt bosszantó ami itt zajlik és minden csak nem korrekt!! Nekem törölve van szinte minden, ami nem fér bele a szigorúan betartandó szabályzatba, de ez nem vonatkozik mindenkire!!! PÉLDA: Törölve van a hirdetésem mert csomagban árultam 4 bikinit 3000 Ftért. Tisztában vagyok vele, hogy elvileg nem lehet több terméket egy hírdetésben, de akkor mégis hogy a fészkes fenébe tegyen fel a hírdetést???????? És mondom, a legbosszantóbb az, hogy ez nem vonatkozik mindenkire, van aki nyugodtan hírdethet több dolgot egy hirdetésben. Nem is kevés van ilyen. De legalább lennék valahogy tájékoztatva elötte!!!!!! Az ilyen hozzáállás az adminok részéről felületes és nem korrekt, egyes embereket hagynak barmit csinalni, masokkal meg kib...sznak. Jó lenne ha megszunne ez a kettős mérce, hogy a szabályzat néhány emberre vonatkozik, a többi meg csinál amit akar. Bocs a csúnya szavakert, de baromira idegesítő ai itt zajlik.
2017 08 23
Kedves admin Erka Nagy csaló elutaltam neki egy hete meghirdetett sárga MY77 kabátra 8500ft azota semmi Leveleimre nem válaszol Mit tegyek? Rendőrseg?
2017 10 25
Sziasztok Tíz napja kifizettem egy táskát KobaBarbi-nak de sajnos nem kaptam meg.Vigyázzatok CSALÓ!!!!!!!! Azót többször írtam neki ......semmi válasz.13.000 forintomba került.Mit tegyek? Segítségeteket előre is köszönöm.
2017 11 03
Kedves Admin! Jó lenne tudni ki vagy, hova írhatunk Neked a problémánkkal, kérdéseinkkel. Szerintem ezt sokunk igényelné. Hiányossága az oldalnak vagy csak én ne látom. Több csoport tagja vagyok, általában látom kik az adminok, ha gondom van látom hova írhatok. Köszönöm
2017 12 11
pleszne Sziasztok abban tudnátok segíteni mi tévő legyek jóhiszeműen rendeletem egy papucsot minden rendben ment addig amíg az utalás nem történt meg azóta az illető nem elérhető nem válaszol és a hirdetései közül sem vette le az eladott terméket hova fordulhatok ?? Vagy csak így egyszerűen át vagyok baszva !!!!???? Ő büntetlenül megússza ??!!! Ja és mással ugyanezt megcsinálja majd vagy már meg is csinálta esetleg ?? 6000 ft szerintem nem kevés pénz. Ti mit tennétek a helyemben ??
2018 05 31
Az oldallal nekem nincs bajom, inkább csak az adminok hozzáállásával. Segítőkészség nulla, felelősségvállalás nulla... Sajnálom, hogy nem foglalkoznak komoly dolgokkal.
2018 07 24
Az üzeneteket kicsit nehezen tölti be az oldal, így nem mindig jutok időben a fontos információkhoz. Más... Nincs mód arra, hogy egy felhasználót letiltsak a saját profilomról? Vannak, akik sportot űznek abból, hogy kétnaponta jelentkeznek valamiért, aztán elhalasztják az időpontot, majd megint jelentkeznek, és minden indul újra. Unom már. :-) (Mondjuk tudom rövidre zárni, mert nem válaszolok már én se, de jobb lenne, ha egyszerűen letilthatnám.)
2018 07 27
sziasztok nem gondolkodtatok még azon hogy csináltok egy aplikációt a play árruházba? Én nagyon örülnék neki ha nem kéne telefonról mindig a googlen nézni hanem könnyen be tudnék lépni az app segítségével :) van még valaki így ?
2018 08 22
> Mankaa: > sziasztok nem gondolkodtatok még azon hogy csináltok egy aplikációt a play árruházba? Én nagyon örülnék neki ha nem kéne telefonról mindig a googlen nézni hanem könnyen be tudnék lépni az app segítségével :) van még valaki így ? teljesen egyetértek!!
2018 08 25
Sziasztok! Miért nem jelennek meg bizonyos képek az oldalon? Például régen feltöltött ruhadarabok képei nem jelennek meg nálam.
2018 08 28
Majdnem az összes képem eltűnt!! :-/
2018 08 28
Sziasztok! Eltűntek a képeim a hirdetéseim nagy részéből. Mi az oka? Ez végleges? Köszi! Zsu
2018 08 30
Nekem is eltűnt egy csomó fotó a hirdetésekből.... :/
2018 09 01
Miért tűntek el a hirdetéseimből a már rég ott lévő, előírásoknak megfelelő fotók??? Hova lettek? Lenyelte a rendszer? Visszaállnak valaha???
2018 09 13
Sziasztok, talált valaki megoldást a képek eltűnésére?nagyon bosszantó és kiszámíthatatlan. Hogy lehet így adni-venni, cserélni???
2018 10 14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 12