Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Helyzetjelentés Mindenkinek

Sziasztok! Az utóbbi időben hirtelen inaktív lett a fiókom, hiába írok másoknak üzenetet, sosem kapok választ. A feltöltött ruháimra nincs 1 érdeklődő sem, pedig régen sok üzenetem jött. Ez miért van? Lehet ezen változtatni? Valamit elállítottam? Köszi: Andi
2019 10 26
Kedves Adminok! A legutóbbi hibajavítás óta rengetegen jelezték - köztük én is -, hogy a termékek alatt feltöltött fotókból csak az első látszik. A többi vagy meg sem jelenik, vagy rákattintás után nem látszódik. Nagyon sok terméknél van gond..! Mégsem kapunk sem itt a fórumon, sem emailben választ a problémára. Ha csak annyit írnátok, tudtok a problémáról és dolgoztok a megoldáson, az is több lenne, mint a semmi.. Olyan érzése van az embernek, hogy senkit nem érdekel ez... Választ kérünk a problémára! Köszönjük szépen!
2019 10 29
Sziasztok. Nem vagyok biztos a dologban de nekem eleg fura egy szemely az oldalon. Szerintem nem letező cuccokat tolt fel. Bocsi hogy ide irok csak uj vagyok az oldalon https://gardrobcsere.hu/evagardrob-175568 ő rola van szo jo lenne ha utana jarnatok hogy valoban vannak e nala a cuccok vagy csak penzt akar kicsalni tolunk..
2019 10 30
Nekem ez kezd nagyon idegesítő lenni... Magától törlődnek a posztjaim. Feltöltöttem újra és megint törlődtek. Mással is történt már ilyen?
2019 11 07
Velem is ez van🤨😞> ViragMandula: > Nekem ez kezd nagyon idegesítő lenni... Magától törlődnek a posztjaim. Feltöltöttem újra és megint törlődtek. Mással is történt már ilyen?
2019 11 17
> ZsofiaUnger: > Velem is ez van🤨😞> ViragMandula: > > Nekem ez kezd nagyon idegesítő lenni... Magától törlődnek a posztjaim. Feltöltöttem újra és megint törlődtek. Mással is történt már ilyen? Elméletileg maguktól csakúgy nem törlődnek dolgok, valószínűleg az adminok törölték valami miatt :( Érdemes megnéznetek ezt a leírást, hátha valami olyasmi volt , ami esetleg az oldal formai szabályainak nem felelt meg: https://gardrobcsere.hu/help/21/miert-lett-torolve-a-hirdetesem
2019 11 21
> KacatCica: > > ZsofiaUnger: > > Velem is ez van🤨😞> ViragMandula: > > > Nekem ez kezd nagyon idegesítő lenni... Magától törlődnek a posztjaim. Feltöltöttem újra és megint törlődtek. Mással is történt már ilyen? > Elméletileg maguktól csakúgy nem törlődnek dolgok, valószínűleg az adminok törölték valami miatt :( > Érdemes megnéznetek ezt a leírást, hátha valami olyasmi volt , ami esetleg az oldal formai szabályainak nem felelt meg: > https://gardrobcsere.hu/help/21/miert-lett-torolve-a-hirdetesem Megnéztem már és szerintem semmi olyat nem csináltam ami miatt letörölhették volna...
2019 11 29
Képtelenség vásárolni (eladni is) mert sehol nincsenek képek! A főoldalon úgy néz ki, mintha lenne, de ha rákattintok hogy el is olvassam és közelebbről megnézzem, akkor az a szép szürke retró ruha viirít minden kép helyén. Ami maradt esetleg, az sem kattintható...Vevőként is idegesítő(bár sajnos írni ennek ellenére is kell, mert sehol nem adnak meg centiben méreteket a kedves eladók) az ember elunja és távozik. Eladóként pedig szintén katasztrófa, mert a vevők nem idegeskedni jönnek ide. Sok eladó azt hiszi, hogy a termékei főoldalán ha látszik a kép, akkor minden ok, de nézzen már rá a hirsdetésére közelebbről, tátva fog maradni a szája! Várhatja, hogy elkeljen a cucca, ha se kép se méretek...akkor mit vegyen a vásárló? Nem értem minek "fejlesztenek" egy működő dolgot, utána mindig káosz van! És ezért még fizet is valaki...na nekik javaslom, hogy kattintgassanak csak az eladó dolgaikra vevőként!! Ha tud valaki valamit avárható hibaelhárításról, az kérem tudassa! ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/9c0c8f45241829f7826f0d73b626c08b.jpg)
2020 01 20
így talán jobban látszik ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/6c40e6131c19d01d7efc8553b4b8cd80.jpg)
2020 01 20
Kedves Admin! Nem tudok képet feltölteni, pedig a megfelelő formátumban és méretben próbálom. Mi a teendő? Várom a választ! Köszönöm!
2020 02 03
> dettiS: > Kedves Adminok! > A legutóbbi hibajavítás óta rengetegen jelezték - köztük én is -, hogy a termékek alatt feltöltött fotókból csak az első látszik. A többi vagy meg sem jelenik, vagy rákattintás után nem látszódik. Nagyon sok terméknél van gond..! > Mégsem kapunk sem itt a fórumon, sem emailben választ a problémára. Ha csak annyit írnátok, tudtok a problémáról és dolgoztok a megoldáson, az is több lenne, mint a semmi.. Olyan érzése van az embernek, hogy senkit nem érdekel ez... > Választ kérünk a problémára! Ma ránéztem a holnapra hosszú idő után, és látom, hogy még mindig ugyanaz a probléma és válasz meg sehol. : ( Továbbá tele lett szórva a gyerekruha rész ócska játékokkal, nem tudom ezt hol kéne jelezni... nagyon zavaró.
2020 02 15
Sziasztok! Tegnap este óta nem tudok új terméket feltölteni? Esetleg vki másnál is jelentkezett a probléma?
2020 02 22
Minden előttem szólóval szinte egyet értek. Nagyon rossz az oldal. :( a képeket feltolteni órákban tellik, sokszor errort ír az oldal. Napok óta ugyan azokat a termékeket tölti csak be. :/
2020 02 25
Nem tudom hol lehet segítséget kérni? Irtam a [email protected] email-címre 2020.02.18 .-án hogy nem kaptam meg ,a terméket, az árát 2020.01.21.-én elutaltam. Csatoltam a beszélgetéseket, az utalást. Válasz nincs. Csak ez az egy email-cím van, ahol segítség lenne. Kérném ha tudjátok, mit csináljak, írjatok.
2020 02 26
> GabriellaFleck: > Nem tudom hol lehet segítséget kérni? > Irtam a [email protected] email-címre 2020.02.18 .-án hogy nem kaptam meg ,a terméket, az árát 2020.01.21.-én elutaltam. > Csatoltam a beszélgetéseket, az utalást. > Válasz nincs. Csak ez az egy email-cím van, ahol segítség lenne. > Kérném ha tudjátok, mit csináljak, írjatok. A gardróbcsere ilyen ügyekben biztosan nem tud érdemben segíteni sajnos (szerintem). Első körben a helyedben megfenyegetném az eladót (akinek utaltál) a rendőrségi feljelentéssel, ha erre sem lép semmit pár napon belül, akkor tényleg feljelenteném a rendőrségen. Más út nincs sajnos :( Esetleg ha itt meglátod a nevét / számlaszámát össze tudsz fogni más károsultakkal is, és akkor biztosabb a végkimenetel: https://gardrobcsere.hu/forum/t/427/gardrobcsere-feketelista Semmiképp se hagyd annyiban!
2020 02 26
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12